وزیر کشور:

لازمه داشتن مجلس قوی، مشارکت حداکثری در انتخابات است

احمد وحیدی گفت: لازمه داشتن مجلس قوی، برگزاری انتخاباتی با شکوه و با حضور حداکثری مردم است.
تصویر لازمه داشتن مجلس قوی، مشارکت حداکثری در انتخابات است

به گزارش سایت خبری پرسون، احمد وحیدی روز یکشنبه در آیین افتتاح و آغاز عملیات اجرایی طرح‌های دهه فجر در عسلویه اظهار کرد: نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در اوج عزت و اقتدار قرار دارد و روز به روز شاهد موفقیت بیشتر نظام هستیم.

وی افزود: از ابتدای پیروزی انقلاب اسلامی تاکنون، دشمنان به دنبال زمین زدن نظام اسلامی بوده اند اما امروز شاهد شکست توطئه های آنها در بخش های مختلف علیه جمهوری اسلامی هستیم.

وزیر کشور تصریح کرد: در طول عمر انقلاب اسلامی، شاهد حضور گسترده مردم در رویدادهای مختلف بوده ایم که سبب رفع مشکلات کشور شده است.

وی گفت: پیش درآمد انسجام ملی، حضور و مشارکت مردم است که می تواند به داشتن یک ایران قوی منتهی شود.

وحیدی ادامه داد: تشویق و ترغیب مردم برای حضور در انتخابات مهمترین واقعه کشور به شمار می رود که در تعیین سرنوشت کشور تاثیرگذار است.

وی گفت: با وجود فرصت اندکی که پس از تغییر قانون انتخابات وجود داشت، وزارت کشور با همه توان زمینه حضور همه سلائق سیاسی در انتخابات پیش رو را فراهم و کشور را آماده برگزاری یک انتخابات با حضور و مشارکت گسترده مردم کرده است.

وزیر کشور افزود: افتتاح طرح‌های مهم نشان از روند توسعه و پیشرفت کشور و ناکامی اهداف دشمنان است.

وی با اعلام اینکه وزارت کشور آمادگی کامل برای برگزاری انتخابات سالم و پرشور را دارد گفت: با حضور حداکثری در انتخابات ۱۱ اسفند امسال دین خود را به امام راحل و شهدا ادا می کنیم.

وحیدی اضافه کرد: دهه فجر امسال در استان بوشهر شاهد افتتاح و آغاز عملیات اجرایی یک هزار و ۴۷۰ میلیارد ریال طرح هستیم که نشان می دهد چگونه این استان در مسیر توسعه و پیشرفت و عمران و آبادانی قرار گرفته است.

وزیر کشور بعد از ظهر امروز برای افتتاح و آغاز عملیات اجرایی چند طرح عمرانی و اقتصادی از عسلویه وارد استان بوشهر شد.

امسال در دهه فجر، ۶۶ پروژه عمرانی و اقتصادی با ۴۰ هزار میلیارد ریال سرمایه‌گذاری در عسلویه افتتاح و اجرا می‌شود.

منبع: خبرنگاران جوان

599213

مطالب مرتبط