حرکت کاروان بهشت در منطقه 14 به مناسبت روز اصفهان

مدیر منطقه ۱۴ شهرداری اصفهان از اجرای 14 برنامه به‌ مناسبت روز اصفهان در این منطقه خبر داد و حرکت کاروان بهشت را از جمله این برنامه‌ها دانست.
تصویر حرکت کاروان بهشت در منطقه 14 به مناسبت روز اصفهان

به گزارش پرسون، از اصفهان؛ محمدمهدی کریمی، مدیر منطقه ۱۴ شهرداری اصفهان اظهار داشت: به مناسبت ۲۵ آبان «روز اصفهان» حدود ۱۴ برنامه در منطقه ۱۴ برگزار می شود که مهم‌ترین آن‌ها، برنامه کاروان بهشت است که سال قبل نیز اجرا شد.

وی افزود: به‌ مناسبت ولادت حضرت زینب(س) و گرامیداشت ۲۵ آبان ۲۰ دستگاه اتوبوس از تمام محلات منطقه به سمت گلستان شهدا اعزام می‌شود تا حاضران در مزار شهدای مدافع حرم حضور ‌یابند.

کریمی غبارروبی و روایتگری، سرود و تجلیل از خانواده شهدای مدافع حرم منطقه زینبیه را از دیگر بخش‌های این برنامه‌ها دانست و گفت: شهروندان در قالب کاروان بهشت بر سر مزار این شهیدان حضور پیدا کنند.

مدیر منطقه ۱۴ شهرداری اصفهان «همراه شقایق‌ها» را از دیگر ویژه برنامه‌ها در این ایام دانست و بیان کرد: این برنامه با همکاری اداره کل آموزش و پرورش ناحیه ۴، شهرداری و آستان حرم زینبیه و بسیج منطقه تهیه شده و امروز از ساعت ۱۶ تا ۲۲ در حرم زینبیه برگزار شود.

وی خاطرنشان کرد: برنامه «شهید، روشنایی شهر» با محوریت تجلیل از خانواده‌های شهیدان در روز ۲۹ آبان، جشنواره برنامه‌های بومی-محلی اقوام ایرانی روز ۲۵ آبان در فرهنگسرای انتظار، «اصفهان، شهر سالم، شهروند سالم» در روز ۲۵ آبان در بازیکده آفتاب هشتم در محله حصه و جلوان، تجلیل از پرستاران منطقه ۱۴ در روز ۲۸ آبان در بیمارستان حضرت زینب (س) و نصب عکس و بنر تصاویر شهدای منطقه از دیگر برنامه‌ها خواهد بود.

منبع: شهرداری

558787