«راهبه2» در صدر جدول فروش آمریکا

فیلم سینمایی «راهبه2» در هفته‌ دوم اکران خود با فروشی قابل قبول صدرنشین جدول فروش هفتگی شد و هرکول پوآرو با فیلم «یک جن زدگی در ونیز» در صدد رسیدن به صدر جدول پرفروش‌‌ترین فیلم آمریکا است.
تصویر «راهبه2» در صدر جدول فروش آمریکا

به گزارش پرسون، فیلم سینمایی«راهبه2»(The Nun II) به کارگردانی «مایکل چاوس» در هفته‌ی دوم اکران خود با فروشی بیش از 14میلیون دلار صدرنشین جدول فروش هفتگی شد.

«راهبه2» که در ژانر ترسناک و رازآلود است بازیگرانی چون: «بونی آرونز»، «تایسا فارمیگا»، «استورم رید» و... ایفای نقش می‌کنند.

این فیلم که تاکنون در سراسر جهان بیش از 158میلیون دلار فروش داشته است داستان یک کشیش را روایت می‌کند که به قتل رسیده است.

فیلم سینمایی «یک جن‌زدگی در ونیز»(A Haunting in Venice) به کارگردانی «کنت برانا» در آخر هفته افتتاحیه خود با فروش بیش از 14میلیون دلار فروش مناسبی را تجربه کرد.

در این اثر که سومین قسمت از سری فیلم‌های معمایی «هرکول پوآرو» است بازیگرانی چون: «علی خان»، «اَمیر ال المصری»، «کامیل کوتین» و... نقش‌آفرینی می‌کنند.

«جن زدگی در ونیز» که در ژانر ترسناک و وحشتناک است، در مورد کارآگاه بلژیکی هرکول پوآرو است که اکنون بازنشسته شده و در انزوا زندگی می‌کند. در این میان پوآرو به یک جلسه احضار روح دعوت شده و با اکراه در آن شرکت می‌کند، اما زمانی که یکی از مهمانان به قتل می‌رسد، پوآرو بار دیگر برای کشف حقیقت وارد عمل شده و…

فیلم سینمایی «اکولایزر3» (The Equalizer 3) به کارگردانی «آنتوان فوکوآ» در هفته‌ی سوم اکران خود با فروشی بیش از 7میلیون دلار در جایگاه سوم جدول فروش نشست.

در این فیلم که در ژانر اکشن و جنایی می‌باشد «دنزل واشینگتن»، «داکوتا فانینگ»، «دیوید دنمن»، «گایا اسکودلارو» و... نقش‌آفرینی می‌کنند.

در خلاصه‌ی داستان این اثر که سومین فیلم از این مجموعه‌ی اکشن و مهیج به شمار می‌رود آمده است: «رابرت مک کال خود را در خانه خود در جنوب ایتالیا می ‌یند اما متوجه می‌شود که دوستانش تحت کنترل رؤسای جنایی محلی هستند. همانطور که وقایع مرگبار می‌شوند، مک کال می‌داند که باید چه کاری انجام دهد: با مقابله با مافیا، محافظ دوستانش شود...»

فیلم سینمایی «باربی»(Barbie) ساخته‌ی استودیوی برادران وارنر با بازی «مارگو رابی» و «رایان گاسلینگ» در نهمین آخر هفته اکران خود نزدیک به 4میلیون دلار فروش کرد و به جایگاه پنجم جدول فروش سقوط کرد.

کارگردانی این اثر را که اولین فیلم لایو اکشن این عروسک محبوب به حساب می‌آید و تاکنون در سراسر جهان بیش از یک میلیارد و 416میلیون دلار فروشته داشته، «گرتا گرویگ» برعهده داشته است.

داستان کلی فیلم از این قرار است که «(باربی) و (کن) به عنوان شخصیت‌­های اصلی، در حال زندگی در آرمان شهر خود، یا همان (باربی ­لند) هستند؛ اما پس از رخ دادن اتفاقاتی، امکان زندگی در دنیای واقعی برای آن­ها فراهم می­ شود. در نهایت آنها تصمیم می­ گیرند تا لذت­ ها و خطرات زندگی در دنیای واقعی را تجربه نمایند.»

منبع: برنا

510660