لحظه دیدار نزدیک است/ ساعاتی دیگر دیدار مردم خراسان جنوبی با رهبر معظم انقلاب

تاب سال‌ها انتظار مردم خراسان جنوبی به سر آمد و امروز تا ساعاتی دیگر با رهبر معظم انقلاب اسلامی دیدار دارند.
تصویر لحظه دیدار نزدیک است/ ساعاتی دیگر دیدار مردم خراسان جنوبی با رهبر معظم انقلاب

به گزارش پرسون، لحظه دیدار نزدیک است، مردم خراسان جنوبی بعد از آخرین دیدارشان در سال ۱۳۷۸ که حضرت یار را در دیارشان ملاقات کردند امروز و تا ساعاتی دیگر قرار است به قرارگاه دل‌هایشان بروند.

شوق دیدار رهبر انقلاب اسلامی در میان زن و مرد، پیر و جوان، نوجوان و دانشجو که هر کدام قرار است تا ساعاتی دیگر خود را به وصال یار برسانند نزدیک است در این میان شور و شوق جوانان پررنگ‌تر احساس می‌شود، جوانان انقلابی دیدار اولی، سر از پای نمی‌شناسند.

شوق دیدار

خود را یک پزشک معرفی می‌کند و می‌گوید: اربعین امسال قسمت نشد به عتبات بروم و مدام دلم بی قرار بود.

خانم حسینی ادامه داد: دو روز گذشته از طرف دانشگاه علوم پزشکی بیرجند تماسی با من گرفته شد و اعلام کردند که قرعه به نام من افتاده که به دیدار مقام معظم رهبری بروم.

وی تصریح کرد: شنیدن این خبر شوقی وصف ناشدنی داشت و تمام تلاشم را باید انجام می‌دادم که با جابجایی شیفت‌ها به این دیدار برسم.

وی تصریح کرد: اولین بار است که به دیدار حضرت آقا قرار است بروم و قطعاً نقطه عطفی در زندگی ام خواهد بود.

قرارگاه دل

در گفتگو با یکی دیگر از بانوان بیرجندی پرسیدم به کجا می‌روی پاسخ داد: به قرارگاه دلم به دیدن حضرت آقا می‌روم.

زنگویی می‌گوید: شوق دیدار را نمی‌شود با واژه‌ها توصیف کرد.

یکی دیگر از همسفران بیرجندی با بیان اینکه امروز خیلی اشتیاق دارم که در محضر رهبر انقلاب حاضر شوم، ادامه داد: خدا ما را دوست داشت که امروز به محضر رهبر انقلاب مشرف شویم.

وی بیان کرد: قطعاً حضور در این ایام که به نام امام حسین (ع) است در کنار بزرگ پرچمدار قیام حسینی در عصر حاضر نتیجه دعاهایمان در اربعین حسینی بوده است که اجابت شده است.

یکی دیگر از مشتاقان دیدار عنوان کرد: خوشحالم و این خوشحالی غیر قابل وصف است.

احمدی با بیان اینکه رهبری امیدآفرینی و ذهن امیدآفرین را دوست دارند، گفت: ایشان همیشه مردم را در سخت‌ترین روزها به آینده بهتر و زندگی بهتر و شرایط بهتر امید داده اند.

وی تاکید کرد: به نظرم در این شرایط نیز بهترین کار این است که امید داشته باشیم و با توکل به خدا بر مشکلات غلبه کنیم.

سهمیه ۱۳۰۰ نفری خراسان جنوبی برای دیدار با مقام معظم رهبری

فرماندار بیرجند گفت: سهمیه‌ای که برای استان پیش‌بینی شده ۱۲۰۰ نفر بوده که در قالب ۳۲ دستگاه اتوبوس از ۱۱ شهرستان استان فردا ظهر برای این سفر به تهران اعزام می‌شوند.

علی فاضلی فرد اظهار کرد: این توفیق بار دیگر نصیب مردم شریف خراسان جنوبی شد تا با مقام معظم رهبری دیدار کنند.

وی با اشاره به اینکه مردم خراسان جنوبی، مردمی ولایتمدار بوده و سال‌ها در انتظار این فرصت بودند، یادآور شد: خوشبختانه با پیگیری‌هایی که از سوی دفتر نماینده ولی فقیه در استان مبنی بر درخواست مردم استان برای دیدار با رهبری این امر برخی از هم استانی‌ها محقق خواهد شد.

فرماندار بیرجند گفت: تعدادی از مردم خراسان جنوبی به همراه جمعی از مردم سیستان و بلوچستان روز دوشنبه مصادف با ۲۰ شهریورماه با رهبری دیدار می‌کنند.

فاضلی فرد یادآور شد: سهمیه‌ای که برای استان پیش‌بینی شده ۱۳۰۰ نفر بوده که در قالب ۳۵ دستگاه اتوبوس از ۱۱ شهرستان استان فردا ظهر برای این سفر به تهران اعزام می‌شوند.

وی بیان کرد: بر اساس پیش‌بینی‌های صورت گرفته افرادی که برای این سفر اعزام می‌شوند نماز مغرب و عشا را در خور بیابانک توقف و برای اقامه نماز صبح در حرم مطهر امام خواهند بود و بعد از زیارت و استراحت ساعت ۷ صبح به محل دیدار با رهبری مستقر می‌شوند.

فرماندار بیرجند با بیان اینکه از آنجایی که مردم خراسان جنوبی برای این دیدار بسیار مشتاق بودند ولی سهمیه محدود می‌باشد بنابراین تنها تعدادی از افراد خواهند توانست در این دیدار شرکت کنند، بیان کرد: افراد شرکت کننده در این دیدار از میان اقشار مختلف از جمله روحانیون، دانشگاهیان، اصناف، کارگران، خانواده شهدا و ایثارگران، فرهنگیان، هنرمندان، بسیجیان، ادارات، رسانه‌ها، سمن‌ها، هیئت‌های مذهبی و دیگر گروه‌ها انتخاب می‌شوند.

فاضلی فرد خاطرنشان کرد: افرادی که به این دیدار مشرف می‌شوند از طریق دفتر مقام معظم رهبری برایشان کارت‌های ویژه صادر شده و تنها از طریق همین کارت‌ها خواهند توانست در این دیدار حضور یابند.

منبع: مهر

509975