چالش الکترود پنج رونیکس

الکترود پنج در جوشکاری‌های صنعتی، ساختمانی و کارگاهی مورد استفاده قرار می‌گیرد. دستگاه اینورتری که این الکترود به آن متصل می‌شود، باید قدرت کافی و مقاومت لازم برای آب کردن این الکترود را داشته باشد. استادکارها برای استفاده از این الکترود معمولا سراغ دستگاه‌های اینورتری با ظرفیت 250 آمپر می‌روند.
تصویر چالش الکترود پنج رونیکس

به گزارش سایت خبری پرسون، اما اینورترهای RH-4602 و RH-4604 رونیکس با ظرفیت 200 آمپر واقعی می‌توانند 20 دقیقه به صورت بی‌وقفه الکترودهای پنج را آب کنند.

این دستگاه‌ها با تکنولوژی IGBT، استفاده از سیستم خنک کننده توربوفن‌پلاس، قابلیت تنظیم عمق نفوذ، سیستم‌های محافظتی گرمایی و ولتاژی و همچنین خدمات پس از فروش منحصربه‌فرد انتخابی مطمئن برای مصرف‌کننده است.

دستگاه‌های اینورتر رونیکس قبل از عرضه به بازار، تحت تست OVERLOAD یا بیش‌باری قرار می‌گیرند تا مصرف‌کننده از کیفیت و سلامت دستگاه اطمینان داشته باشد.

رونیکس برای اثبات کارایی و مقاومت اینورترهای خود و همچنین افزایش آگاهی مصرف‌کنندگان، چالش «الکترود پنج» را راه‌انداخته است. همراهان رونیکس می‌توانند با مراجعه به لندینگ «الکترود پنج» به آدرس https://www.ronix.ir/tools/inverter-competition/ با مطالعه شرایط و قوانین، در این چالش شرکت کنند.

487233