جنجال ساعت میلیاردی و کفش خارجی نماینده مخالف واردات خودرو / ان‌شاالله فتوشاپ باشد

مردم می‌پرسند کالای داخلی فقط خودرو است یا شامل کفش و ساعت هم می‌شود؟ آقایی که میان خودروی ۲۰۶ ساخته دوستان و لندکروز فرقی نمی‌بیند، چرا کفش داخلی و ساعت داخلی استفاده نمی‌کند؟
تصویر جنجال ساعت میلیاردی و کفش خارجی نماینده مخالف واردات خودرو / ان‌شاالله فتوشاپ باشد

به گزارش سایت خبری پرسون، روزنامه جمهوری اسلامی در یادداشتی به شدت از مصطفی میرسلیم انتقاد کرد و نوشت:

مردم حتی اگر به ظاهر نتوانند کاری بکنند، در آستان خداوند، دستی بلند و آبرویی محترم دارند که چون لب باز کنند، خیلی چیز‌ها تغییر می‌کند. به همین دلیل است که ساعتِ فلان مارکِ برندِ خارجی فلان شخصِ مدافعِ سرسختِ خودروسازانِ داخلی، خیلی به چشم آمد.

مردم می‌پرسند کالای داخلی فقط خودرو است یا شامل کفش و ساعت هم می‌شود؟ آقایی که میان خودروی ۲۰۶ ساخته دوستان و لندکروز فرقی نمی‌بیند، چرا کفش داخلی و ساعت داخلی استفاده نمی‌کند؟ تازه کفش داخلی و ساعت داخلی هیچگاه جان مردم را در معرض خطر قرار نمی‌دهد به خلاف خودروهایی که احتمالاً عامل اصلی مرگ و میر در جاده هستند .

جناب به این فکر نمی‌کند که محصول ملی در خدمت به ملت است که ارزش پیدا می‌کند نه این که ملت را به گرو بردارد.

ساعت برند سوئیسی به نام پَتِک فیلیپ بین ۸۰ تا ۱۰۰ هزار دلار (۵ تا ۶ میلیارد تومان) قیمت دارد! تازه برخی‌ها هم می‌گویند قیمتِ جهانی آن ۲۶۵ هزار دلار است یعنی به پولِ بی‌زبانِ ما می‌شود حدودا ۳۰ میلیارد تومان!

ان‌شاالله شما هم باور نکنید که یک کارگزار نظام اسلامی، چنین خاصه خرجی‌هایی بکند. ان‌شاالله فتوشاپ باشد .

اگر آن ساعت از راه حلال است، صاحبش باید حساب پس بدهد و اگر - خدای نکرده - از حرام است برای دستبند‌های آتش اماده باشد. سنتِ خداوند برای همه بر عدالت است. با هیچ‌کس به مصلحت سنجی رفتار نمی‌کند حتی اگر عضو مجمع تشخیص مصلحت باشد!

487187