۱۴۰ شاهد علیه او شهادت می‌دهند؛

هشت سال حبس در انتظار همسر سابق پیکه!

زمان برگزاری دادگاه شکیرا، همسر سابق پیکه، به اتهام کلاهبرداری و فرار مالیاتی ۱۴.۵ میلیون یورویی مشخص شد.

تصویر هشت سال حبس در انتظار همسر سابق پیکه!

به گزارش پرسون، این دادگاه در تاریخ ۲۰ نوامبر ۲۰۲۳ و به جهت پیگیری پرونده فرار مالیاتی شکیرا برگزار می‌شود و به دلیل تعداد زیاد شاهدهای پرونده، پیش‌بینی شده که این دادگاه ۱۲ جلسه به طول بینجامد. اگر اتهام شکیرا ثابت شود، او به هشت سال و دو ماه حبس و پرداخت ۲۳.۸ میلیون یورو جریمه نقدی محکوم می‌شود که البته ممکن است در نهایت موفق شود این جریمه را کاهش دهد.

نکته عجیب اینکه تعداد شاهدان معرفی‌شده از سوی طرفین به ۲۰۰ نفر می‌رسد که شامل ۱۰۰ نفر شاهد از دادستانی ایالتی، ۴۰ نفر از دادسرا است و همچنین ۶۰ شاهد نیز از طرف متهم پرونده معرفی شده‌اند.

شکیرا که اخیرا همراه با فرزندانش به میامی مهاجرت کرده برای حضور در دادگاه باید در تاریخ مقرر، به بارسلون بازگردد اما دادستانی پیشنهاد داده به دلیل مسافت زیاد و تعدد جلسات این دادگاه، تنها در جلسه‌ای که بیانیه وی قرائت می‌شود و همچنین روز آخر در دادگاه حاضر شود و باقی ماجرا را به وکلای خود بسپارد.

اتهام شکیرا از سوی دادستانی، کلاهبرداری و فرار مالیاتی ۱۴.۵ میلیون یورویی بین سال‌های ۲۰۱۲ تا ۲۰۱۴ عنوان شده اما وکیل این خواننده مدعی شده شکیرا تا سال ۲۰۱۴ کارت اقامت خود در اسپانیا را نگرفته بود و همچنین از سال ۲۰۱۱، بیش از ۱۰۴ میلیون یورو در کشورهای مختلف مالیات پرداخت کرده است.

منبع: ورزش سه

483390