دستگیری سارق مسلح موبایل

سرپرست فرماندهی انتطامی شهرستان زاهدان گفت: در طی تماس شهروندان در خصوص سرقت مسلحانه موبایل توسط راکبین موتورسیکلت مأموران انتظامی سریعا وارد عمل شده و پس از شناسایی دستگیر شدند.
تصویر دستگیری سارق مسلح موبایل

به گزارش پرسون، سرهنگ خدارحم فروغی گفت‌: طی تماس شهروندان مبنی بر وقوع یک فقره سرقت مسلحانه موبایل توسط راکبین موتورسیکلت در یکی از محلات زاهدان مأموران انتظامی سریعا وارد عمل شده و در بررسی میدانی در شناسایی سارقین در محل به ۲ نفر راکب موتورسیکلت مشکوک که این افراد متوجه حضور مأموران انتظامی شده و اقدام به فرار می نمایند.

وی گفت: سارقان مسلح به اخطار پلیس توجه نکرده و وقتی عرصه را بر خود تنگ دیدند اقدام به تیراندازی به سمت مأموران انتظامی نموده که پلیس نیز با رعایت قوانین بکارگیری سلاح اقدام به تیراندازی به سمت سارقان نموده که یک نفر از آنان دستگیر و موتورسیکلت نیز توقیف و یکنفر نیز متواری می‌گردد .

سرهنگ فروغی خاطر نشان کرد: با ادامه تلاش های پلیس سارق مسلح متواری شناسایی و در حالی که به یکی از مراکز درمانی جهت مداوای جراحت کتفش مراجعه کرده بود، تحت نظر پلیس قرار گرفت .

سرپرست فرماندهی انتظامی شهرستان زاهدان در پایان تصریح کرد : امنیت مردم خط قرمز پلیس بوده و مأموران انتظامی شبانه روز تلاش می‌نمایند تا امنیت را به مردم هدیه نماید

منبع: رکنا

467907