تمجید کلوپ از عملکرد مودریچ

یورگن کلوپ، سرمربی لیورپول، در آستانه بازی برابر رئال مادرید در واکنش به عملکرد لوکا مودریچ گفت: مودریچ می‌تواند تا 45 سالگی بازی کند.
تصویر تمجید کلوپ از عملکرد مودریچ

به گزارش پرسون، لیورپول امشب باید در دیداری سخت و حساس در ورزشگاه سانتیاگو برنابئو مقابل رئال مادرید به میدان برود.

آنها در بازی رفت مرحله یک هشتم لیگ قهرمانان با نتیجه ۲-۵ برابر شاگردان کارلو آنچلوتی شکست خوردند و حالا کار دشواری برای جبران این شکست در پیش دارند.

لیورپول در حالی بازی رفت را واگذار کرد که ابتدا با دو گل از حریف پیش افتاده بود اما در نهایت نتوانست از این دو گل مراقبت کند و پنج بار دروازه‌اش را باز شده دید.

مودریچ یکی از ستاره‌های رئال مادرید در آن دیدار بود که پاس گل ادر میلیتائو را ارسال کرد و روی گل پنجم تیمش هم کاملا تاثیرگذار بود تا نشان دهد که با وجود بالا رفتن سنش هنوز هم توانایی سابق را دارد.

کلوپ پیش از بازی برابر رئال مادرید در نشست خبری و در پاسخ به سوالی درباره این ستاره کروات رئال مادرید گفت:« هیچ شکی وجود ندارد که لوکا مودریچ می‌تواند حتی وقتی ۴۵ ساله شد هم همچنان به حضور در میدان فوتبال ادامه دهد.»

انتظار می‌رود که مودریچ امشب هم در ترکیب اصلی آنچلوتی برای بازی برابر لیورپول به میدان برود تا به تیمش برای صعود به مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان کمک کند.

منبع: ورزش سه

467639