لیلی عاج دومین فیلم خود را می‌سازد

لیلی عاج کارگردان «سرهنگ ثریا» دومین فیلم خود را با نام «همسایه حسین» می سازد.
تصویر لیلی عاج دومین فیلم خود را می‌سازد

به گزارش پرسون، لیلی عاج اظهار داشت: پژوهش بخشی از کار را انجام داده‌ام که امیدوارم کار پژوهش و نگارش نهایی آن آخر تابستان ۱۴۰۲ تمام شود.

وی افزود: عجله‌ای برای ساخت آن ندارم. چون فکر می‌کنم فیلم دوم خیلی فیلم سخت‌تری است.

عاج می ‎گوید: این فیلم در ژانر جنگی ساخته می‌شود و فیلم خیلی سختی است. چون اثر خیلی خاصی است امیدوارم خداوند در ساخت آن کمکم کند.

وی با بیان این که کار پژوهشی همسایه حسین همچنان ادامه دارد، خاطرنشان کرد: فیلم دوم به عنوان تثبیت برای کارگردان سینمایی سخت‌تر است. فیلم اول اگر نقصانی داشته باشد همه می‌پذیرند که طبیعی است کاستی‌هایی داشته باشد اما می‌خواهم فیلم دوم گام رو به جلو باشد.

سرهنگ ثریا محصول سازمان هنری رسانه‌ای اوج و اولین فیلم بلند سینمایی لیلی عاج است که سال‌ها به عنوان نویسنده و کارگردان تئاتر فعالیت داشته اشت. او در این فیلم سینمایی بر اساس یک ماجرای واقعی داستان چند خانواده را روایت کرده است که در جوار اردوگاه اشرف، کمپی به نام آزادی را تشکیل دادند. هدف آن ها از تاسیس کمپ، ملاقات با اعضای خانواده خود و نجات آن ها بود که در بند گروهک منافقین گرفتار شده اند.

در این فیلم ژاله صامتی، حمیدرضا محمدی، وحید آقاپور، دیبا زاهدی، سلیمه رنگزن، شهروز آقایی‌پور، مجید نظیمی آرانی، منیره حسین‌زاده و مجید پتکی ایفای نقش می‌کنند.

منبع: ایرنا

467604