آهنگ جدید «شکیرا» با لباس پری دریایی

آهنگ جدید شکیرا بمب دیگری را در جهان موسیقی بترکاند چرا که او کاور تک‌آهنگ بعدی خود را در توئیتر به اشتراک گذاشت، که در آن تصویر خودش با دم پری دریایی و موهای صورتی دیده می‌شود

تصویر آهنگ جدید «شکیرا» با لباس پری دریایی

به گزارش پرسون، غیرممکن به نظر می‌رسد، اما انگار شکیرا دوباره چنین کاری کرده است. پس از موفقیت جهانی موزیک اعتراضی جدید شکیرا به نام Session ۵۳، که در آن به شدت به پیکه و نامزد جدیدش توپید و سر و صدای زیادی به پا کرد، کاور رسمی تک‌آهنگ بعدی شکیرا با همکاری مانوئل توریزو، خواننده و ترانه‌سرای کلمبیایی، منتشر شده است.

شکیرا کاور تک‌آهنگ بعدی خود را در توئیتر به اشتراک گذاشت، که در آن تصویر خودش با دم پری دریایی و موهای صورتی دیده می‌شود. سوال بزرگ این است که آیا این آهنگ هم خطاب به نامزد سابق او جرارد پیکه و کلارا چیا خواهد بود یا خیر.

تنها چند خط از ترانه این آهنگ آشکار شده و برخلاف آهنگ اخیر شکیرا، به نظر ترانه‌ای بسیار احساسی می‌آید. در این ترانه آمده: «مدتی است که تشنه تو هستم، نمی‌دانم چرا. بیشتر می‌خواهم. می‌خواهم از فنجان خالی بنوشم.»

لازم به یادآوری است که به دلیل تولد شکیرا و پیکه در تاریخ دوم فوریه، انتظار می‌رفت آهنگ مشترک شکیرا و کارول جی در ۲ فوریه منتشر شود. اما در نهایت این اتفاق نیافتاد و هیچ یک از این دو خواننده هنوز حرفی در این مورد نزدند.

منبع: آفتاب نیوز

462823