اخذ مجوز احداث بیمارستان 126 تختخوابی مرکز استان

فرمانده سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد گفت: یکی از دغدغه‌های اصلی مسئولان استان و سپاه بحث اشتغال و معیشت مردم است و تلاش می‌کنیم در این زمینه نقش‌آفرین باشیم. هر برنامه‌ای که سپاه فتح شروع می‌کند در کمترین زمان ممکن و با بالا‌ترین کیفیت به سرانجام می‌رسد.
تصویر اخذ مجوز احداث بیمارستان 126 تختخوابی مرکز استان

به گزارش پرسون، سردار حمید خرمدل‌ صبح امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: یکی از دغدغه‌های اصلی مسئولان استان و سپاه بحث اشتغال و معیشت مردم است و تلاش می‌کنیم در این زمینه نقش‌آفرین باشیم.

وی ابراز کرد: آبرسانی به 240 روستای کهگیلویه و بویراحمد از دیگر برنامه‌های در حال اجرای سپاه فتح است و در این حوزه سپاه فتح در کشور عنوان سوم را کسب کرد.

خرمدل توجه موضوع ازدواج جوانان را از دیگر برنامه‌های سپاه فتح برشمرد و ادامه داد: سه هزار سری جهیزیه بین زوج‌های جوان قشر‌های مختلف استان توزیع خواهد شد.

وی ادامه داد: به دلیل پراکندگی جمعیت در استان در حوزه بهداشت و درمان در کنار دانشگاه علوم پزشکی درمانگاه‌ها و مراکز درمانی را راه‌اندازی کرده‌ایم که درمانگاه یاسوج و گچساران فعال است.

خرمدل افزود: درمانگاه شهرستان بهمئی تا 6 ماه دیگر به بهره‌برداری می‌رسد و درمانگاه دهدشت کلنگ‌زنی شده و به زودی وارد عملیات اجرایی می‌شود.

فرمانده سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد خاطرنشان کرد: تا سه ماه آینده درمانگاه بخش پاتاوه در شهرستان دنا نیز افتتاح و در اختیار مردم قرار می‌گیرد.

خرم‌دل بیان کرد: مجوز احداث بیمارستان 126 تختخوابی مرکز استان نیز اخذ شده که با مشخص شدن زمین عملیات اجرایی آن آغاز خواهد شد و در بحث ایجاد اشتغال بسیار تأثیرگذار است.

وی تصریح کرد: در بحث مسکن نیز تلاش می‌شود تا برای عزیزان بسیجی خدماتی را داشته باشیم به این صورت که سپاه برای آن‌ها مسکن بسازد یا بخشی از زمین‌ها در اختیار خود آن‌ها قرار گیرد تا شروع به ساخت مسکن کنند.

خرم‌دل تصریح کرد: در حوزه کشاورزی نیز پادگان امام جعفر صادق (ع) در چنارستان یاسوج از حالت پادگانی خارج شده تا به عنوان دهکده اقتصاد مقاومتی در بخش آموزش و ترویج کشاورزی مورد استفاده قرار گیرد.

وی بیان کرد: در حوزه فرهنگی و ایثار و شهادت نیز یادواره شهدای 1403 را در استان خواهیم داشت که با هدف شناسایی نقش رزمندگان استان در دوران دفاع مقدس و برجسته کردن شهدای شاخص و اتفاقاتی که رزمندگان استان در تیپ 48 فتح در آن دوران رقم زدند برگزار خواهد شد.

فرمانده سپاه فتح ابراز داشت: در بخش اجتماعی یکی از دغدغه‌های اصلی ما بحث فرزندآوری است و در موضوع کاهش طلاق و مواد مخدر و اعتیاد اقداماتی در حال انجام است.

سردار خرم دل، از سرلشکر سلامی فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به خاطر توجه ویژه به استان کهگیلویه و بویراحمد و اختصاص اعتبارات بسیار خوب به این استان تقدیر کرد و گفت: با اختصاص این اعتبارات در سال آینده شاهد انقلابی در عرصه سازندگی استان خواهیم بود.

وی گفت: سپاه فتح در تمامی حوزه از جمله ساخت سرویس بهداشتی، خانه عالم و معلم، سالن ورزشی، ساخت مسکن و دیگر حوزه‌ها با تمام توان پای کار است.

خرم‌دل تأکید کرد: هر برنامه‌ای که سپاه فتح شروع می‌کند در کمترین زمان ممکن و با بالا‌ترین کیفیت به سرانجام می‌رسد.

وی یادآور شد: دشمنان انقلاب در چند ماه اخیر در یک جنگ ترکیبی علیه مردم ایران برنامه‌ریزی کردند ویک فتنه‌ای که در طول تاریخ انقلاب اسلامی و حتی علیه هیچ کشوری اجرا نشده بود را اجرایی کردند اما با تدبیر رهبر معظم انقلاب و عدم همراهی مردم با اغتشاش گران و حضور بسیجیان و نیرو‌های امنینی این فتنه ناکام ماند و با شکست مواجه شد.

خرم‌دل با بیان اینکه مقامات آمریکایی به طور رسمی اعلام کردند که داعش را بوجود آورده‌اند، گفت: سپاه با فرماندهی سردار حاج قاسم سلیمانی با این گروه تروریستی مقابله کرد.

وی بیان کرد: در دوران انقلاب اسلامی 17 هزار نفر توسط منافقین به شهادت رسیدند و حال دنیای غرب از آن‌ها حمایت می‌کند و از سوی دیگر شهید سلیمانی را که در حال ماموریت رسمی بود را به شهادت رساندند و دانشمندان هسته‌ای مارا ترور کردند.

فرمانده سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: دستگاه استکبار و در رأس آن‌ها آمریکا و اسرائیل جنایتکار خلق شده تروریست هستند و آمریکا از زمان شکل‌گیری خود میلیون‌ها سرخ پوست و افراد بومی را قتل عام کرد اما جمهوری اسلامی از بدو شکل‌گیری خود مدافع مظلومان بوده و از هویت و استقلال خود دفاع می‌کند.

خرم‌دل ادامه داد: به میزانی که توان و قدرت ایران اسلامی توسعه پیدا کرده است دشمنی استکبار نیز افزایش یافته و می‌خواهند نهاد‌های انقلابی از جمله سپاه را تخریب کنند زیرا این نهاد انقلابی سیاست‌های غرب را در منطقه به هم ریخته است.

منبع:تسنیم

459024