جزئیات برگزاری دیدار دوستانه ایران و روسیه

سرمربی تیم ملی روسیه جزئیات برگزاری دیدار دوستانه ایران و روسیه را بیان کرد.
تصویر جزئیات برگزاری دیدار دوستانه ایران و روسیه

به گزارش پرسون، والری کارپین، سرمربی تیم ملی روسیه درباره دیدار دوستانه با ایران گفت: دیدار دوستانه با ایران سه‌شنبه ۲۴ آبان یا چهارشنبه ۲۵ آبان برگزار می‌شود. او درباره این بازی گفت:‌ ۹۹ درصد بازی با ایران در ۱۵ یا ۱۶ نوامبر در تهران یا قطر برگزار می‌شود.

تیم ملی روسیه در ابتدا در بیشکک دیداری دوستانه با تیم قرقیزستان برگزار می‌کند و اتحادیه فوتبال روسیه نیز با اتحادیه فوتبال بوسنی و هرزگوین برای برگزاری دیداری بین تیم‌های دو کشور به توافق رسیده است. پس از آن برخی از بازیکنان تیم بوسنی نسبت به بازی با روسیه مخالفت کردند.

سرمربی روسیه در ادامه گفت: نمی‌دانم که آیا بازی با بوسنی برگزار می‌شود یا خیر. من در حال بررسی گزینه‌هایی نیستم که با چه تیم‌هایی بازی کنم. در هر صورت مذاکرات در این زمینه برگزار می‌شود.

دیشب (سه شنبه) اتحادیه فوتبال اروپا، روسیه را از رقابت‌های یورو ۲۰۲۴ حذف کرد. پیش از این فیفا روسیه را از ادامه انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲ کنار گذاشت. هنوز فدراسیون فوتبال روسیه واکنشی در این زمینه نداشته است.

ولادیمیر پوتین، رییس‌جمهور روسیه نیز اعلام کرد انتظار دارد که بازی دوستانه بین تیم‌های ملی روسیه و بوسنی و هرزگوین برگزار شود. به گفته پوتین ورزش باید مردم را متحد کند.

منبع: ایسنا

417688