برای معرفی جدیدترین محصول آرایشی خود

چهره بدون آرایش خواننده معروف

آریانا گرانده، خواننده و هنرپیشه آمریکایی، برای معرفی جدیدترین محصول آرایشی خود، بدون هیچ آرایشی در اینستاگرام ظاهر شد.
تصویر چهره بدون آرایش خواننده معروف

به گزارش پرسون، آر.ای.ام بیوتی (r.e.m beauty) مجموعه محصولات زیبایی آریانا گرانده ۲۹ ساله است که نوامبر ۲۰۲۱ برای اولین بار به بازار عرضه شدند.

آریانا گرانده، خواننده و هنرپیشه آمریکایی، برای معرفی جدیدترین محصول آرایشی خود، بدون هیچ آرایشی در اینستاگرام ظاهر شد. آر.ای.ام بیوتی (r.e.m beauty) مجموعه محصولات زیبایی آریانا گرانده ۲۹ ساله است که نوامبر ۲۰۲۱ برای اولین بار به بازار عرضه شدند.

او در تولید این محصولات به نکات مهم محیط زیست توجه کرده است. به همین دلیل این محصولات وگان، بدون آزمایش بر روی حیوانات ساخته شده‌اند و قابل بازیافت هستند.

مجموعه نوپای آریانا خیلی زود راه خود را در صنعت مد و آرایش پیدا کرد و در جایزه سایت الور که بهترین‌های برند‌های آرایشی را معرفی می‌کند، جایزه بهترین مارک جدید را از آن خود کرد.

محصول جدید که روز ۲۸ جولای (فردا) به بازار می‌آید کانسیلر (پوشاننده منافذ پوست) چشم است که در اقدامی کم‌سابقه در ۶۰ رنگ متفاوت طراحی شده است تا با همه انواع رنگ پوست و آرایش قابل استفاده باشد.

این چهارمین سری از محصولات آریانا است که جولای ۲۰۲۲ به بازار می‌آید. سه سری قبلی محصولات شامل انواع متفاوتی از محصولات مراقبت از پوست و یا آرایشی است که یکی‌یکی به مجموعه اضافه شدند.

آر. ای. ام بیوتی در صفحه اینستاگرام خود و یک روز قبل از افتتاح فروش کانسیلر‌ها تصویر تمام طیف‌های رنگی آن‌ها را منتشر کرده و به علاقه‌مندان توصیه کرده است با عکس گرفتن از آن‌ها هنگام انتخاب محصول موردنظر خود، سردرگمی کمتری تجربه کنند.

منبع: ایندیپندنت

408710