تست شخصیت شناسی:

اول چه کاری انجام می دهید؟

با دقت به تصویر نگاه کنید، اگر در این موقعیت قرار بگیرید، ابتدا چه کاری انجام می دهید؟ انتخاب شما رازی را درباره شخصیتتان فاش میکند.
تصویر اول چه کاری انجام می دهید؟

به گزارش پرسون، تست و سوالات متعددی در زندگی وجود دارد که می تواند چیزهای زیادی را در مورد شما آشکار کند، مانند عادات روزمره و زبان بدن یا... حتی انتخاب گوشی هوشمند شما می تواند جنبه هایی از شخصیت شما را آشکار کند. ما به این ایده عادت کرده‌ایم که در یک موقعیت دو نوع انتخاب وجود دارد:انتخاب درست و انتخاب اشتباه اما تست جالب این بخش از سرگرمی اینگونه نیست. شما نمی توانید گزینه "اشتباه" را انتخاب کنید زیرا همه آنها صحیح هستند.

1. اگر کتری در حال جوش را خاموش می کنید

اگر کتری را انتخاب کرده اید، می تواند به این معنی باشد که شما فردی پرشور و نسبتاً زودرنج هستید. شما به سرعت بدون شک تصمیم می گیرید و هیچ چیز شما را از رسیدن به هدفتان باز نمی دارد.

شما می توانید به سرعت از یکنواختی خسته شوید و در جستجوی راهی برای رفع آن باشید. شما به امنیت خود اهمیت می دهید و غافلگیری را دوست ندارید. روانشناسان شما را در رده افرادی قرار میدهند که پیروی از یک برنامه مشخص و واضح بدون پیچ و تاب و چرخش غیرمنتظره برای آنها آسان تر است.

2. اگر به تماس تلفنی پاسخ می دهید

پاسخ دادن به تلفن می تواند به این معنی باشد که شما فردی متمرکز و دیپلماتیک هستید. شما گاهی سرسخت هستید و قبول اشتباهات دیگران برایتان سخت است. شما را می توان به عنوان یک فرد تجاری توصیف کرد که می تواند بسیاری از کارها را همزمان انجام دهد و به راحتی می تواند با مردم ارتباط برقرار کند. دوست دارید آشنایی های مفیدی ایجاد کنید و از بودن در کانون توجه لذت ببرید چرا که توجه دیگران را مهم و جذاب میدانید.

3. اگر کودک گریان را آرام می کنید

اگر ابتدا سعی می کنید کودک را آرام کنید، فردی آرام و مدبر هستید. شما دوست دارید به دیگران کمک کنید و آماده هستید که خود را فدای منافع دیگران کنید. شما فردی خانواده دوست هستید و از روابط انسانی قدردانی می کنید و به‌طور کلی انسان های زندگی تان برایتان اهمیت بالایی دارند.

شما از تنهایی می ترسید و برایتان مهم است که یک نفر همیشه در کنار شما باشد. برای شما، یک شب آرام و دنج با خانواده جذاب تر از یک مهمانی پر سر و صدا در میان غریبه هاست.

4. اگر جویدن سگ روی کاناپه را متوقف می کنید

اگر تصمیم گرفتید سگ را از روی کاناپه دور کنید، این ممکن است نشان دهنده این باشد که نمی توانید یک آشفتگی را تحمل کنید. تفاوتی ندارد این اوضاع کجا باشد، آشفتگی هم در خانه و هم در زندگی برایتان قابل تحمل نیست.

برای شما مهم است که همه چیز را تحت کنترل داشته باشید و تا زمانی که همه چیز همانطور که می خواهید نباشد آرام نخواهید شد. به مادیات و موقعیت اجتماعی اهمیت بیشتری می دهید و برای تحقق خواسته های مادی خود جدیت و تلاش زیادی دارید.

397257