گذر سلامت در فرودگاه مهرآباد راه‌اندازی شد

به مناسبت گرامیداشت هفته ملی سلامت، گذر سلامت در فرودگاه مهرآباد آغاز به کار کرد.
تصویر گذر سلامت در فرودگاه مهرآباد راه‌اندازی شد

به گزارش پرسون، در راستای اجرای ویژه‌برنامه‌های اداره سلامت معاونت امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه9 به مناسبت گرامیداشت هفته ملی سلامت، گذر سلامت شهرداری منطقه٩ در فرودگاه مهرآباد برگزار شد.

عباسعلی عباسی معاون مدیرکل سلامت شهرداری تهران، مجید محمدسمنانی معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه9، عاطفه رزاق‌نیا مدیر اداره سلامت منطقه9 به همراه جمعی از مدیران شهری و همچنین ارزیاب اداره کل سلامت در این برنامه حضور داشتند.

این گذر که به همت اداره سلامت منطقه ٩ و مشارکت نواحی و همکاری اداره کل سلامت شهرداری تهران برگزار شد، با پرپایی میزهای خدمت سلامت محور به ارائه خدمات مختلف غربالگری فشار خون، قند خون، اکسیمتری، مشاوره پزشکی، مشاوره مامایی، مشاوره روانشناسی، کودک و سلامتی و مشاوره و آموزش دندانپزشکی و همچنین آموزش‌های ایمنی و ترافیک، آموزش‌های پسماند و بازیافت به شهروندان و مسافران پرداخته و با استقبال پرشور و بی‌نظیری مواجه شد.

حضور برخی هنرپیشه‌های تلویزیونی چون امین زندگانی و علی اوسیوند در این گذر و انجام برخی تست‌ها برای آنها یکی از بخش‌های جالب توجه این برنامه بود.

گفتنی است گذر سلامت در منطقه از روز ١٧ اردیبهشت همزمان با آغاز هفته ملی سلامت در بوستان‌های المهدی، شمشیری و میدان تره‌بار آزادی برپا شده و تا پایان هفته (جمعه ٢٣ اردیبهشت) ادامه خواهد داشت.

لازم به ذکر است در پایان این برنامه و با مشارکت اداره آموزش‌های شهروندی معاونت امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه 9 در راستای اجرای برنامه‌های سلامت، کاروان دوچرخه سواری سلامت که متشکل از نوجوانان نسل چهارم انقلاب بود با شعار «سلامت ما، حال خوب ما» از میدان آزادی تا فرودگاه مهرآباد را رکاب زدند تا با انجام حرکات نمادین در گرامیداشت هفته ملی سلامت سهمی داشته باشند.

396667