درصد رمانتیک بودنتان از نگاه دیگران را تست کنید!

برای شناخت بیشتر جنبه ای از شخصیت خود و نظر دیگران در مورد درصد رمانتیک بودنتان، تست این بخش را امتحان کنید.
تصویر درصد رمانتیک بودنتان از نگاه دیگران را تست کنید!

به گزارش پرسون، تصویر جالب بظاهر ساده اما در عین حال پر رمز و رازی که به عنوان یکی از تست های شخصیت شناسی تصویری در این بخش خواهید کرد، تصویری است که از چند بعد روانشناسی میزان عشق و در صد رومانتیک بودن شما را البته از دید و نظر دیگران، تفسیر میکند. کافیست تصویری که در نگاه اول به این عکس میبنید را مشخص کرده و پاسخ را بخوانید.

1- پسر

اگر در تصویر پسر می بینید، احتمالا دیگران شما را به عنوان کسی می شناسند که خیلی رمانتیک هستید اما نمی خواهید به روی خودتان بیاورید. معمولا عشق تان به حدی است که با رمان های عاشقانه مقایسه می شود و به راحتی می توانید عشقی افسانه ای را تجربه کنید.

در واقع رمانتیک بودن بد نیست؛ اما یادتان باشد هر چیزی که بیش از حد شود؛ هم برای خودتان و هم عزیزان تان مضر است؛ پس حواس تان باشد که خیلی فریب عشق را نخورید و به عواقبِ آن فکر کنید.

2- دختر

اگر دختر دیده اید، یعنی بقیه این طور فکر می کنند که شما با هر چیزی که مربوط به عشق و عاشقی است وسوسه می شوید. به طور مثال داستان های عاشقانه و افسانه ای را بار ها و بار ها خوانده اید و دل تان چنین عشقی خواسته است.

معمولا این خصلت عاشق پیشگیِ شما، شناخت تان را سخت می کند و بقیه این برداشت را دارند که قرار و رابطه تنها چیزی است که از زندگی می خواهید؛ در صورتی که هرگز این طور نیست.

3- جمجمه

اگر اول جمجمه را دیدید، مردم معمولا تصورشان از شما این است که آنقدر باهوشید که خیلی انرژی و وقت تان را برای عشق و عاشقی هدر نمی دهید. به همین دلیل افرادی که بار اول شما را می بینند؛ ممکن است توی ذوق شان بخورد در صورتی که اشتباه می کنند.

از نظر شما عشق یک چیز شخصی است که باید به نحوی خاص به وجود بیاید. معمولا دیگران نگران تان می شوند و می خواهند که به طور متفاوتی با شما رفتار کنند.

395557