با این قرص عمری نزدیک به ۱۲۰ سال خواهید داشت!

جاودانگی، یکی از بزرگ‌ترین آرزوهای تمام ما انسان‌هاست.
تصویر با این قرص عمری نزدیک به ۱۲۰ سال خواهید داشت!

تولید قرصی که دنیا را متحول کرد. قرصی که با خوردن آن، شما عمر بیشتری نزدیک به ۱۲۰ سال می‌توانید داشته باشید. با ما همراه باشید تا با قرص افزایش طول عمر آشنا شوید.

قرص افزایش طول عمر

دانشمندان روس در حال تولید قرصی هستند که می‌تواند به کاهش روند پیری کمک کند. فرد می‌تواند با خوردن این قرص ۱۲۰ سال عمر کند.

پروژه محققان دانشگاه مسکو در روسیه تقریبا شبیه به داستان‌های علمی ـ تخیلی است. این محققان گفته‌اند: قرصی را توسعه داده‌اند که می‌تواند عمر انسان را به ۱۲۰ سال برساند.

این قرص که نام آن در حال حاضر گفته نشده است، نوع جدیدی از آنتی اکسیدان است. به گفته محققان این قرص قادر است بر روی میتوکندری و واکنش‌های شیمیایی که باعث طول عمر سلول‌های انسانی می‌شود، اثر بگذارد.

میتوکندری نوعی دستگاه انتقال انرژی است که موجب می‌شود انرژی شیمیایی موجود در مواد غذایی با عمل فسفوریلاسیون اکسیداتیو به صورت پیوندهای پر انرژی فسفات ذخیره شود.

میتوکندری مسئول حملات قلبی

دکتر Maxim Skulachev نویسنده این بررسی می‌گوید: میتوکندری مسئول حملات قلبی و مرتبط با بیماری‌های سنی مانند آلزایمر و پارکینسون است و پیری را کند می‌کند. آزمایشی بر روی موش‌ها، موش صحرایی، ماهی و سگ در ماه‌های آینده انجام خواهد شد. اگر نتایج به دست آمده موفقیت‌آمیز باشد به این معناست که می‌توانیم سن پیری را به تاخیر بیندازیم.

386363