آخرین وضعیت جاده‌های کشور

مدیر‌ مرکز مدیریت راه‌ها گفت: منطقه یک آزادراه تهران-شمال منطقه در مسیر رفت و برگشت‌ تا ساعت ۲۴:۰۰ روز ۳ آبان مسدود است.

تصویر آخرین وضعیت جاده‌های کشور

به گزارش پرسون، علی‌اکبر آشوری، درباره آخرین وضعیت ترافیک جاده‌ها‌ی کشور بیان کرد: بر اساس اطلاعات بیش از 2300 دستگاه سامانه ترددشمار برخط‌ و 800 دستگاه دوربین نظارت تصویری، در حال حاضر اغلب جاده‌های کشور باز است و تردد در آن‌ها به روال عادی جریان دارد.

انسداد آزادراه تهران‌-شمال تا ساعت 24 امروز

مدیر‌ مرکز مدیریت راه‌ها اظهار کرد: منطقه یک آزادراه تهران-شمال منطقه در مسیر رفت و برگشت‌ تا ساعت 24:00 روز 3 آبان مسدود است.

وی یادآور شد: در حال حاضر محور رویان-بلده در استان مازندران، جاده فرعی شمشک-دیزین،‌ محور رامیان-اولنگ-شاهرود در استان‌های گلستان و سمنان، محور رباط پشت بادام-بیاضه در استان یزد، جاده‌ خرم‌آباد-پل دختر و محور شهداد-نهبندان، به دلیل نبود ایمنی کافی در مسیر مسدود ‌است.

تردد روان در آزادراه قزوین-رشت/ ترافیک سنگین در هراز و کندوان

آشوری درباره وضعیت ترافیک جاده‌‌های شمال گفت: دوربین‌‌های نظارت تصویری در حال حاضر تردد روان در مسیر رفت و برگشت آزادراه قزوین-رشت و محور‌ فیروزکوه نشان می‌دهد.

وی‌ از بروز ترافیک سنگین در محور کرج - چالوس محدوده های سد کرج و هزارچم و ترافیک سنگین در محور هراز مسیر شمال به جنوب محدوده تونل شماره یک خبر داد.

ترافیک سنگین در برخی مقاطع آزادراه قزوین-کرج-تهران

مدیر‌ مرکز مدیریت راه‌ها با اشاره به بروز ترافیک سنگین در آزادراه قزوین-کرج حدفاصل استاندارد تا پل فردیس، از ترافیک سنگین در آزادراه کرج-تهران محدوده ایران خودرو و ترافیک سنگین در محور شهریار - تهران محدوده شهر قدس خبر داد.

آشوری درباره وضعیت جوی جاده‌ها‌ تصریح کرد: در حال حاضر در هیچ‌ یک از جاده‌های کشور بارش و مداخلات جوی خاصی گزارش نشده است.

افزایش 10.5 درصدی ترافیک جاده‌ها در شبانه‌روز گذشته

وی بیان داشت: کل تردد ثبت شده در جاده‌ها در شبانه‌روز گذشته بر اساس آخرین اطلاعات حاصل از رصد تعداد‌‌ 2340 دستگاه ترددشمار فعال در محورهای برون‌شهری نسبت به روز قبل 10.5 درصد افزایش نشان می‌دهد، در همین مدت همچنین سهم وسایل نقلیه سنگین در ترافیک راه‌ها 12.4 درصد، بیشترین تردد بین ساعات 17 تا 18 و کمترین تردد بین ساعات 4 تا 5 ‌صبح ثبت شد.

3 آزادراه‌‌ پرتردد‌‌ کشور‌ در شبانه‌روز گذشته

مدیر‌ مرکز مدیریت راه‌ها اظهارداشت: در شبانه‌روز گذشته بیشترین تردد جاده‌ای در آزادراه ‌کرج-تهران با 140 هزار تردد‌، آزادراه تهران-کرج‌ با 119 هزار تردد‌ و آزادراه قزوین-کرج‌ با 118 هزار تردد ثبت شد.‌

منبع: فارس

367377