کدام ارز دیجیتال به اندازه بیت کوین رشد می‌کند؟

طی سال‌های اخیر ارزهای دیجیتال در معرض توجه بسیاری قرار گرفته‌اند و بیت کوین توانست صعود بسیار شدیدی را از خود نشان دهد. حال انتظار می‌رود این ارز دیجیتال پس از بیت کوین صعود قابل توجهی را تجربه کند.
تصویر کدام ارز دیجیتال به اندازه بیت کوین رشد می‌کند؟

به گزارش پرسون، فرانک هلمز مدیرعامل و مدیر ارشد سرمایه گذاران جهانی ایالات متحده پیش بینی می کند که اتریوم قرار است ارز دیجیتال بعدی باشد که صعود خواهد کرد. اتریوم، دومین ارز دیجیتال ارزشمند پس از بیت کوین در حال حاضر 830 درصد از سال گذشته افزایش یافته است.

هولمز اتریوم و بیت کوین را با طلا و نقره مقایسه کرد و گفت که هنگامی که طلا به یک نقطه خاصی برسد، نقره افزایش شدیدی را شاهد خواهد بود که این اتفاق برای بیت کوین و اتریوم نیز خواهد افتاد. اتریوم ارزی است که به واسه تراشه های GPU یا همان کارت گرافیک استخراج می‌شود از این رو بسیاری از جوانان که به بازی کردن علاقه‌مندند می‌توانند این ارز دیجیتال را استخراج کنند.

هولمز توضیح داد که تقاضا برای نقره در بازار بسیار بیشتر از طلا است چراکه نقره در صنعت پنل‌های خورشیدی، انرژی‌های سبز و همچنین در صنایع پزشکی کاربرد بسیاری دارد.

در مورد بیت کوین و اتریوم نیز شرایط به همین گونه است و تقاضا برای رمز ارز اتریوم بسیار بیشتر می‌باشد از این رو می‌توان انتظار داشت که قیمت آن در ادامه رشد قابل توجهی را شاهد باشد.

البته این کارشناس بازار اشاره داشت که بیت کوین دارای مزیت هایی می باشد که همچنان آن را از دیگر رمز ارز ها جدا می کند. برای مثال نقل و انتقال بیت کوین برخلاف اتریوم هزینه بسیار پایینی دارد و می تواند توسط کشور ها نیز مورد استفاده قرار بگیرد.

هولمز سرمایه‌گذاری در بیت کوین و اتریوم را مناسب جوانان دانست که ریسک پذیری بیشتری دارند و گفت طلا برای سرمایه گذاران محافظه کار و محتاط بهتر است.

منبع: طلا

365201