ارز دیجیتال

به روزترین و پربیننده ترین خبرهای دنیای رمز ارز ها را در سرویس ارز های دیجیتال پرسون بخوانید.

مهمترین اخبار

آخر این هفته بازار رمزارزها بر خلاف هفته های گذشته شاهد فهرست سبز رنگ قیمت ها بوده و بسیاری از آلتکوین ها افزایش چشمگیر قیمت را تجربه کردند.
علیرغم رکود مشکوکی که بازار ارزهای دیجیتال را فراگرفته است، نبرد بر سر کسب رتبه های برتر در رده بندی کوین مارکت کپ (CoinMarketCap) از نظر ارزش بازار بین دو ارز ریپل (XRP) و کاردانو (ADA) ادامه دارد.
قیمت طلا روز جمعه کاهش یافت و دومین کاهش متوالی خود را تجربه کرد، زیرا نگرانی‌ها از افزایش شدید نرخ بهره از سوی فدرال رزرو آمریکا بر تقاضای شمش تاثیر گذاشته است.
شرکت بیت فارمز (Bitfarms)، یک شرکت کانادایی که در حوزه ماینینگ فعالیت می‌کند، ۳ هزار بیت کوین را برای بهبود نقدینگی و پرداخت بدهی‌های خود فروخت.
بیت کوین (BTC) از پس از رسیدن به به کف 17هزار و 593 دلاری در روز شنبه، دیروز حدود 22 درصد افزایش ارزش یافت وبه حدود 21هزار 500 دلار رسید.
پس از آنکه مال‌باختگان متضرر از سقوط قیمت رمزارز دوج‌کوین علیه ایلان ماسک دعوی حقوقی ۲۵۸ میلیارد دلاری مطرح کردند، این میلیاردر سرشناس در توییتی حمایت مجدد خود از دوج‌کوین را اعلام کرد.
اخیرا راه‌اندازی یک توکن توسط تتلو (امیرحسن مقصودلو) سر و صدای زیادی در جامعه کریپتو به پا کرد. از آنجا که خود این خواننده معروف اطلاعاتی در مورد بازار رمزارزها ندارد، فردی به نام هومن کرمی، مسئولیت این پروژه را بر عهده گرفته بود.

رکود در حال ظهور و تورم در حال افزایش است. نرخ بهره در حال افزایش است و هزینه‌های زندگی گزنده است. بازار‌های سهام نیز در حال نوسان هستند به طوری که سهم S&P ۵۰۰ ایالات متحده اکنون در بازار در روندی نزولی قرار دارد.
بیت‌کوین به دلیل مصونیت در برابر تورم سرسام‌آور، همیشه بخش بزرگی از سبد سرمایه‌گذاری در سراسر جهان بوده است.

​در حالی که سرمایه گذاران در انتظار افزایش شدید نرخ بهره برای مقابله با تورم هستند، قیمت دارایی های پرخطر مانند بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتال روز به روز در حال کاهش است.