اسکوچیچ؛

افتخار می کنم که بازیکنان سطح بالایی دارم

سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان گفت: امارات تیم خوب و با کیفیتی است، با حداکثر توان خود در بازی فردا ظاهر می شویم تا نتیجه بگیریم.
تصویر افتخار می کنم که بازیکنان سطح بالایی دارم

به گزارش پرسون، دراگان اسکوچیچ در نشست خبری پیش از دیدار تیم ملی فوتبال کشورمان مقابل امارات در هفته سوم مرحله نهایی مقدماتی جام جهانی 2022 قطر اظهار داشت:‌ رابطه من و امارات قدیمی است و ۲۰ سال قبل که بازیکن بودم، در این کشور حضور داشتم. خیلی خوشحالم که دوباره به اینجا برگشتم.

وی در پاسخ به این سوال که تیم ایران دو بازی را برده و با ۶ امتیاز در صدر جدول است، اما امارات هیچ بردی نداشته و با این شرایط بازی را چطور می بینید؟ گفت: نظر متفاوتی دارم. به ۶ امتیازی که گرفته ایم کاری ندارم. به امارات که چه نتیجه ای درگذشته گرفته است هم کاری نداریم. این تیم، تیم خوب و با کیفیتی است و با حداکثر توان خود در بازی فردا ظاهر می شویم تا نتیجه بگیریم.

سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان ادامه داد: بازیکنان، پروازهای مختلفی را از باشگاه‌های خود به صورت مستقیم داشتند و بازیکنان ایرانی هم در لیگ فعالیتی نداشتند. اما این بهانه ای نخواهد بود و ما برای بازی فردا آماده هستیم.

اسکوچیچ خاطرنشان کرد: امارات تیم خوبی است و سازماندهی خوبی دارد. از مربی خوبی بهره می برد و امیدوارم بازی خوبی را به نمایش بگذاریم.

وی در پاسخ به سوال خبرنگاری که گفت "در کنفرانس خبری، سرمربی امارات اعلام کرده چند بازیکن را در اختیار ندارد و لژیونرهای تیم ایران دیر به این تیم ملحق شدند " توضیح داد: اگر این اطلاعات را دارید خوشحال می شوم که اسامی آنها را بگویید. همیشه شرایطی پیش می آید که یک تیم با صد در صد آمادگی خود در زمین مسابقه حاضر نشود و یا بازیکنی غایب باشد؛ اما هر تیمی که در زمین حاضر می شود، مسلما در آن شرایط بهترین تیمی بوده که مربی در اختیار داشته است.

سرمربی تیم ملی ایران گفت: بازیکنان لژیونر دیر به تیم ملحق شدند، اما افتخار می کنم که بازیکنان بسیار خوبی در سطح بالا دارم که در اروپا تاثیر گذار بوده و به تیم ملی فوتبال ایران کمک می کنند.

364167