حمید مطهری؛

الهلال قابل احترام است اما پرسپولیس هم بهترین تیم آسیا است

مربی تیم پرسپولیس گفت: همیشه در کمبودها نهایت تلاش‌مان را کردیم تا دل هواداران پرسپولیس را شاد کنیم‌.
تصویر الهلال قابل احترام است اما پرسپولیس هم بهترین تیم آسیا است

به گزارش پرسون، حمید مطهری درباره دیدار پرسپولیس مقابل الهلال در مرحله یک‌چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا گفت: علیرغم همه کمبودها همیشه سعی کردیم بیشتر از اینکه صحبت کنیم، تلاش کنیم و حرف‌مان را داخل زمین بزنیم. می‌دانیم مشکلات خیلی زیادی داریم و مجموعه باشگاه و کادرفنی زحمت می‌کشند تا این مشکلات را پشت سر بگذاریم. سعی می‌کنیم تا روز بازی با الهلال در اوج خودمان باشیم. تنها چیزی که ما را اذیت می‌کند بازی نداشتن است. اینکه هر هفته بازی کنید خیلی خوب است و الهلال این مزیت را نسبت به ما دارد ولی این باعث نمی‌شود که تلاش نکنیم. همیشه در کمبودها نهایت تلاش‌مان را کردیم تا دل هواداران را شاد کنیم‌.

وی در مورد لغو دیدار سوپرجام تصریح کرد: هر چقدر هم بازی دوستانه انجام شود، شرایط بازی رسمی وجود ندارد. همیشه بحث ما همکاری با تیم ملی بوده و اولویت ما این است ولی دوست داریم فدراسیون هم در کنار باشگاه‌ها باشد نه مقابل باشگاه‌ها. دوست داریم همکاری خیلی خوبی باشد. پرسپولیس هم در بازی‌های بزرگی شرکت می‌کند و باید موفق شود و دل هواداران را شاد کند. به کارمان ایمان داریم و سعی می‌کنیم موفق شویم.

مربی پرسپولیس گفت: خیلی در فضای مجازی گفته می‌شود که الهلال تیم ضعیفی است. مردم فقط یک بازی این تیم مقابل استقلال را دیدند. ما بازی‌های دیگر این تیم را دیدیم، الهلال واقعا تیم توانمندی است مخصوصا در بخش حمله با بازیکنان خارجی‌شان تیم فوق‌العاده‌ای هستند. بنابراین الهلال تیم قابل احترامی است اما ما هم پرسپولیس و بهترین تیم آسیا هستیم.

منبع: تسنیم

363610