به مناسبت روز روستا و عشایر:

88 باجه بانکی روستایی پست بانک با حضور وزیر ارتباطات افتتاح شد

در آستانه روز روستا و عشایر، 88 باجه خدمات بانکی روستایی پست بانک ایران، با حضور زارع پور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات افتتاح و به بهره برداری رسید.
تصویر 88 باجه بانکی روستایی پست بانک با حضور وزیر ارتباطات افتتاح شد

به گزارش پرسون، در آیین افتتاح و بهره برداری از باجه های مذکور که در 18 استان کشور و به طور همزمان صورت گرفت؛ وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات از طریق ارتباط آنلاین با روستای باشماق شهرستان مریوان از توابع استان کردستان به صورت نمادین و به نمایندگی از سایر باجه ها، آنرا افتتاح کرد.

بنا براین گزارش، در مراسم افتتاح 88 باجه خدمات بانکی روستایی پست بانک ایران، بهزاد شیری مدیر عامل و اعضای هیات مدیران و جمعی از معاونین و مدیران بانک حضور داشتند و زارع پور پس از برگزاری جلسه کاری، استماع گزارش ارائه شده توسط مدیر عامل پست بانک ایران و ایراد سخن برای حاضران، ضمن بازدید از واحدهای ستادی و شعبه مستقل و دیدار و گفت و گو با کارکنان و مشتریان بانک؛ از نمایشگاه دستاوردهای پست بانک ایران و همچنین سامانه میز خدمات بانک نیز بازدید کرد.

این گزارش می افزاید: برای افتتاح و بهره برداری از 88 باجه خدمات بانکی روستایی پست بانک ایران، 156 میلیارد ریال اعتبار صرف شده و با بهره برداری از باجه های مذکور 300 هزار نفر از جمعیت روستایی کشور تحت پوشش خدمات بانکی قرار گرفت.

363509