وزیر کشور:

مردم برای واکسیناسیون، سریع‌تر اقدام کنند

وزیر کشور با بیان اینکه آمادگی سرعت بخشی به واکسیناسیون از طرف وزارت بهداشت وجود دارد گفت: مردم و ملت عزیز ما تلاش کنند هر چه سریعتر برای واکسیناسیون مراجعه کنند تا در زمان کمتر و با سرعت بیشتر امر واکسیناسیون انجام گیرد.
تصویر مردم برای واکسیناسیون، سریع‌تر اقدام کنند

به گزارش پرسون، سردار «احمد وحیدی» در حاشیه جلسه قرارگاه عملیاتی ستاد مقابله با کرونا بیان کرد: در جلسه امروز و در بحث حمایت‌ها مقرر شد برخی از حمایت‌ها‌ی صنفی را مجددا مورد بررسی قرار بدهیم و اگر لازم باشد حمایت جدیدی صورت بگیرد مورد توجه قرار بگیرد و اتفاق بیفتد.

فرمانده قرارگاه عملیاتی ستاد ملی مقابله با کرونا با بیان اینکه آزمایش‌ها برای شناسایی مبتلایان احتمالی افزایش می‌یابد بیان کرد: با افزایش واکسیناسیون و تزریق دُز دوم، محدودیت‌ها نیز به مرور کاهش می‌یابد.

وی با بیان اینکه سرعت بخشی به واکسیناسیون آمادگی از طرف وزارت بهداشت وجود دارد ادامه داد: باید مردم و ملت عزیز ما تلاش کنند هر چه سریعتر برای واکسیناسیون مراجعه کنند تا در زمان کمتر و با سرعت بیشتر امر واکسیناسیون انجام گیرد.

وحیدی با اشاره به پیگیری تامین معوقات کادر درمانی گفت: بخشی از این معوقات پرداخت شده و به طور نوبه‌ای پرداخت خواهد و تکمیل خواهد شد.

وزیر کشور اظهار داشت: در این جلسه همچنین تردد‌های مرزی و کنترل دقیق‌تر پی سی ار منفی در مبادی ورودی و خروجی چه هوایی و زمینی مباحثی صورت گرفت و مقرر شد تمهیدات قوی‌تری برای این کار اعمال صورت بگیرد.

351250