تمدید مهلت ارسال آثار نهمین جشنواره مطبوعات و رسانه های لرستان

معاون فرهنگی و مطبوعاتی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان از تمدید مهلت ارسال آثار به نهمین جشنواره مطبوعات و رسانه های لرستان تا پایان مهر ماه خبر داد.
تصویر تمدید مهلت ارسال آثار نهمین جشنواره مطبوعات و رسانه های لرستان

به گزارش پرسون از لرستان، رضا نیازی معاون فرهنگی و مطبوعاتی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان اظهار کرد: با توجه به استقبال گسترده اصحاب رسانه و مطبوعات استان از نهمین جشنواره مطبوعات، خبرگزاری ها و پایگاه های خبری استان، مهلت ارسال اثر به جشنواره تا سی ام مهر ماه 1400 تمدید شد.

وی تصریح کرد: با توجه به هماهنگی های بعمل آمده با معاونت مطبوعاتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، زیر پورتال اختصاصی جشنواره به نشانی: http://lorestan.pressfestival.ir طراحی شده و از امروز بارگذاری و ارسال اثر فقط از طریق این لینک امکان پذیر است.

معاون فرهنگی و مطبوعاتی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان با تاکید بر اینکه پست الکترونیکی مربوط به ارسال اثر، مندرج در فراخوان اولیه، از امروز غیر فعال می شود، تصریح کرد: تمامی آثاری که تا به امروز به نشانی قبلی مندرج در فراخوان ارسال گردیده نیز مورد داوری قرار خواهد گرفت.

نیازی در پایان ابراز داشت: زمان برگزاری جشنواره به قوت خویش باقی است و در صورت مساعد بودن شرایط کرونایی استان، آیین اختتامیه با حضور گسترده اصحاب رسانه و مطبوعات لرستان برگزار می شود.

350000