اشک‌های مسی در مراسم وداع با بارسلونا +فیلم

لیونل مسی امروز در مراسم وداع با هواداران بارسا اشک ریخت که سوژه رسانه ها شد.
تصویر اشک‌های مسی در مراسم وداع با بارسلونا +فیلم

به گزارش پرسون، جدایی لیونل مسی از بارسا ۳ روز پیش تایید شد و فوق ستاره آرژانتینی پس از ۲۱ سال بارسلونا را ترک خواهد کرد. پنجشنبه شب به نظر می رسید خبر تمدید مسی اعلام خواهد شد ولی در عوض دو طرف خبر از قطع همکاری با یکدیگر دادند. مشکلات مالی بارسا و عدم انفعال لالیگا دلیل اصلی تمدید نشدن قرارداد مسی بود.

خوان لاپورتا روز جمعه در نشستی خبری در مورد دلیل جدایی مسی توضیحاتی داد و توپ را در زمین لالیگا انداخت. او مصرانه تاکید داشت که اگر لالیگا برای سی استثنا قائل می شد، قادر به تمدید با او بودند چرا که تمایل خود بازیکن ماندنی شدن بود و طرفین اماده امضای قرارداد بودند.

در نهایت اما چنین اتفاقی رخ نداد و مسی از روز گذشته وارد مذاکراتی جدی با پی اس جی شده است. عصر روز گذشته هم اعلام شد که فوق ستاره آرژانتینی در نشستی خبری شرکت خواهد کرد تا با هواداران وداع کند.

مسی به طور رسمی از سال ۲۰۰۴ در تیم بزرگسالان بارسلونا حاضر شد. مسی در بارسلونا ۷۷۸ بازی انجام داد که در طول این بازی‌ها ۶۷۲ گل زد و ۳۰۵ پاس گل داد. او در این مدت ۳۵ جام و ۶ توپ طلا به دست آورد و این احتمال وجود دارد که هفتمی را هم امسال به دست بیاورد. مسی همچنین ۶ کفش طلا با پیراهن بارسلونا به دست آورد.

لئو در ۱۸ سال حضور در تیم اول بارسا، ۱۰ قهرمانی لالیگای اسپانیا، ۷ قهرمانی کوپادل‌ری اسپانیا، ۶ قهرمانی سوپرکاپ اسپانیا، ۴ قهرمانی لیگ قهرمانان اروپا، ۳ قهرمانی سوپرکاپ اروپا و ۳ قهرمانی در جام‌جهانی باشگاه‌ها به دست آورد.

330303