بازگشت کرار جاسم به تراکتور

جاسم کرار، هافبک عراقی تراکتور در آستانه بازگشت به تیم تراکتور قرار دارد.
تصویر بازگشت کرار جاسم به تراکتور

به گزارش پرسون، رسانه عراقی مدعی شد که جاسم کرار، هافبک عراقی تراکتور در آستانه بازگشت به ایران قرار دارد.

رسانه جدید العالم نوشت: کرار جاسم ، هافبک سابق بین المللی ، دو پیشنهاد برای بازی در لیگ ایران در فصل آینده دریافت کرده است زیرا مذاکرات به مراحل پیشرفته رسیده است.

جاسم در اظهارات اختصاصی به وب سایت کورا اسپورت گفت: "من دو پیشنهاد از صبا و تراکتورسازی ایران دریافت کردم و مذاکراتی وجود دارد که با دومی به مراحل پیشرفته رسیده است ، زیرا قبلا به صورت حرفه ای با این تیم بازی کردم و نتایج خوبی کسب کردم. "
وی افزود: "من فصل را با نفت الوسط به طور واضح شروع کردم و نتایج خوبی کسب کردم ، اما این تیم در مرحله دوم آسیب دید و پس از اینکه در 13 دور در صدر لیگ بود ، به مقام پنجم سقوط کرد."

جاسم با اشاره به اینکه هفته آینده برای فسخ قرارداد با تراکتور راهی ایران می شود ، گفت: "تجربیات حرفه ای قبلی ، به ویژه در لیگ ایران ، انگیزه بیشتری به من داد و سطح خوبی را ارائه داد ، بنابراین هر فصل از باشگاه های ایرانی پیشنهادات حرفه ای دریافت می کنم. "

قابل ذکر است که کرار جاسم در این فصل بازیکن تیم نفت الوسط بود و او را به مقام پنجم لیگ برتر عراق رساند.

این ادعا در حالی مطرح شده که تیم صبا سال‌هاست از سطح اول فوتبال ایران کنار رفته و به نظر می‌رسد تنها تیم ایرانی خواهان کرار تراکتور باشد که با توجه به حضور کمالوند روی نیمکت این تیم و روابط خوب میان وی و کرار این اتفاق محتمل است.

منبع: خبر ورزشی

328467