325588

دختر تهرانی در خانه جدیدش به قتل رسید

تصویر دختر تهرانی در خانه جدیدش به قتل رسید
قتل دختر تهرانی در خانه جدیدش در شرق تهران رقم خورد و قاتل پا به فرار گذاشت.

به گزارش پرسون، پرونده قتل دختر تهرانی در شرق تهران به وقوع پیوست و تیمی از ماموران پلیس آگاهی تهران برای قتل دختر جوان وارد عمل شدند. قتل دختر جوان با ضربات زیاد چاقو رخ داده است و تحقیقات برای دستگیری عامل قتل دختر جوان در دستور کار ماموران قرار گرفته است.ساعت 17و30 دقیقه یکشنبه 27 تیرماه امسال ماموران کلانتری 128 تهران نو در جریان قتل خونین دختر 32 ساله ای در ساختمانی در خیابان صفا شرقی قرار گرفتند.

بدین ترتیب تیمی از ماموران اداره 10 پلیس آگاهی تهران به دستور بازپرس مصطفی واحدی از شعبه 11 دادسرای امور جنایی تهران برای تحقیقات ویژه وارد عمل شدند و کارآگاهان در گام نخست پی بردند دختر جوان به تازگی این خانه را خریداری کرده است.

کارآگاهان وقتی پای در صحنه جرم گذاشتند با جسد دختر جوان که هدف ضربات چاقو از ناحیه پهلو، گردن، کمر و صورت قرار گرفته بود روبرو شدند و این در حالی بود که داخل خانه تنها یک موکت بود و نشان از آن داشت که دختر جوان هنوز به این خانه نقل مکان نکرده است.

کارآگاهان در ادامه به سراغ مرد جوانی که پلیس را در جریان قتل دختر جوان قرار داده بود رفتند و این مرد که یکی از بستگان دختر جوان است به ماموران گفت: دختر جوان و برادرش در خانه ای در منطقه شوش تهران زندگی می کنند و پدر و مادرش سالها قبل فوت کرده اند که دختر جوان از چندی قبل به دنبال خرید خانه بود که من این خانه را به او پیشنهاد دادم و توانست این خانه را خریداری کند.

وی افزود: عصر امروز برای معامله خانه قرار داشتم و دختر جوان گفت که به خانه جدید می آید که من ساعت 17و30 دقیقه بود که به جلوی ساختمان آمدم و ابتدا زنگ خانه را به صدا در آوردم اما پاسخی نشنیدم و با توجه به اینکه صاحبخانه کلید خانه را به من داده بود وارد خانه شدم و با جسد دختر جوان در وسط سالن خانه روبرو شدم.

تیم تشخیص هویت و پزشکی قانونی در صحنه جرم تجسس ها را آغاز کردند و مشخص شد دختر جوان 2 ساعت قبل از حضور ماموران به قتل رسیده است و با توجه به ضربات چاقو که روی کمر و گردن وجود داشت احتمال می رود قاتل از پشت به دختر جوان حمله کرده و او را هدف ضربات چاقو قرار داده است.

بنا بر این گزارش، جسد دختر جوان به دستور بازپرس پرونده به پزشکی قانونی منتقل شد و تحقیقات برای دستگیری عامل جنایت در دستور کار ماموران اداره 10 پلیس آگاهی تهران قرار گرفته است.

| 325588