325445

قیمت نان را ستاد اقتصادی دولت تعیین می‌کند

تصویر قیمت نان را ستاد اقتصادی دولت تعیین می‌کند
شرکت بازرگانی دولتی اعلام کرد: آنالیز، تعیین و ابلاغ قیمت نان به صورت منطقه‌ای در اختیار استانداران قرار گرفته، اما هرگونه افزایش قیمت نان قبل از تصویب در ستاد اقتصادی دولت ممنوع است.

به گزارش پرسون، شرکت بازرگانی دولتی ایران در واکنش به ابلاغ افزایش قیمت نان توسط استانداری و اصناف به واحد صنفی با صدور اطلاعیه ای به شرح زیر اظهار داشت: افزایش قیمت نان قبل از تصویب در ستاد اقتصادی دولت ممنوع است.

آنالیز، تعیین و ابلاغ قیمت نان به صورت منطقه‌ای در اختیار استانداران قرار گرفته، اما هرگونه افزایش قیمت نان قبل از تصویب در ستاد اقتصادی دولت ممنوع است.

با استناد به مصوبه کارگروه ملی ساماندهی گندم، آرد و نان، آنالیز، تعیین و ابلاغ قیمت نان به صورت منطقه‌ای در اختیار استانداران قرار گرفته است.

بر این اساس، تعیین قیمت نان در دستور کار ستاد اقتصادی دولت قرار دارد و افزایش قیمت نان قبل از تصویب در این ستاد ممنوع است.

بنابر این گزارش قائم مقام شرکت بازرگانی دولتی ایران نیز پیش از این در اولین واکنش به افزایش قیمت نان اعلام کرده بود که هیچ مصوبه ای درباره افزایش قیمت نان صادر نشده و حتی اطلاعی از این افزایش قیمت ندارد.

منبع: تسنیم

| 325445