325262

بهزاد غلامپور:

آقایان نمی‌خواهند استقلال با مجیدی جام بگیرد

تصویر آقایان نمی‌خواهند استقلال با مجیدی جام بگیرد
بهزاد غلامپور مربی دروازه‌بان‌های تیم فوتبال استقلال مدعی است برخی افراد که علی دایی را از فوتبال ایران برداشتند، حالا قصد دارند مجیدی را بردارند.

به گزارش پرسون، بهزاد غلامپور درباره تحریم تمرین روز گذشته تیم فوتبال استقلال و انتقادهای دوباره فرهاد مجیدی از مدیریت صحبت‌هایی انجام داده که در ادامه می‌خوانید:

*سناریو فصل گذشته دوباره در حال تکرار شدن است. همه این موضوع را می‌دانند که آقایان نمی‌خواهند استقلال با مجیدی جام بگیرد. تیم استقلال طی هفته‌های گذشته نشان داد که به روزهای خوبش بازگشته است، اما به یکباره می‌بینیم از طرف باشگاه نامردی‌هایی علیه تیم پیاده می‌کنند.

*شکایت مددی از اسماعیلی دیگر فاجعه است! مثل این می‌ماند که پدر از بچه‌اش شکایت کند. یا اینکه پسر بگوید چرا به من پول نمی‌دهی، پدر در جواب از او شکایت کند. بازیکن زحمت کشیده است و حق دارد مطالباتش را بخواهد. اگر بازیکن مصدوم شود، دیگر کسی به او نگاه نمی‌کند و تحویلش نمی‌گیرد. بازیکن که کار شخصی و بیزینس ندارد، بنابراین فقط پولش را از باشگاه می‌خواهد.

*باشگاهی که در آن زور باشد، به درد نمی‌خورد. مدام دنبال این هستند که به زور مجیدی را بزنند. بر چه اساسی، نمی‌دانم. مجیدی سال‌ها بازیکن و کاپیتان استقلال بوده و همه هم و غمش استقلال است.

*در گینس باید ثبت شود که سرمربی استقلال به جای مدیریت ضعیف باشگاه به بازیکنانش پاداش می‌دهد. در تاریخ فوتبال دنیا چنین چیزی ندیده‌ایم. برخی افراد که علی دایی را از فوتبال ایران برداشتند، حالا قصد دارند مجیدی را بردارند. آنها به نوبت در حال انجام کارهای معنوی‌شان در باشگاه هستند!

*ما که پول نخواستیم، اما چرا پس از شکست پرسپولیس تبریک نگفتید؟ چرا به هوادار تبریک نگفتید؟ بدبختی ما این است که اسپانسر که باید حق‌الزحمه بدهد، سوار باشگاه می‌شود. اینجا استقلال است و کسی نمی‌تواند از این کارها کند.

منبع: خبر ورزشی

| 325262