308198

نقش آفرینی محمدرضا هدایتی و بهاره کیان افشار در سریال «سودا»

تصویر نقش آفرینی محمدرضا هدایتی و بهاره کیان افشار در سریال «سودا»
مهرداد فرید تهیه‌کننده سریال «سودا» از پشت سر گذاشتن آخرین مراحل فنی و پیگیری برای دریافت پروانه نمایش سریال با نقش آفرینی محمدرضا هدایتی و بهاره کیان افشار خبر داد. 

به گزارش پرسون، سریال «سودا» به کارگردانی ایمان یزدی و تهیه‌کنندگی مهرداد فرید، نیمه‌های بهار فیلمبرداری خود را به پایان رساند و اولین تیزر این مینی سریال ۱۰ قسمتی منتشر شد حال مهرداد فرید تهیه‌کننده «سودا» درباره آخرین وضعیت این سریال پلتفرمی و زمان پخش آن به خبرنگار صبا گفت: درحال حاضر مشغول پشت سر گذاشتن مراحل فنی کار هستیم و به شکل هم‌زمان نیز مراحل قانونی پخش سریال و گرفتن پروانه نمایش «سودا» در حال انجام است.

این تهیه‌کننده درباره پلتفرمی که «سودا» را منتشر می‌کند، بیان کرد: هنوز با پلتفرمی برای پخش سریال صحبتی نشده و هر زمان که پروانه نمایش سریال گرفته شود، به اینکه پخش آن به کدام یک از پلتفرم‌ها برسد، فکر می‌کنیم.

فرید در پایان درباره دیگر کارهایش نیز بیان کرد: درحال حاضر مشغول تلاش برای گرفتن پروانه ساخت یک پروژه سینمایی و یک سریال نمایش خانگی است.

پیش‌تر تهیه کننده «سودا» درباره موضوع این مینی سریال گفته بود که این سریال موضوعی پلیسی دارد که در آن به اختلاس‌های مالی پرداخته می‌شود و اگر از کار استقبال خوبی به عمل آید ممکن است فصل بعدی نیز برای او در نظر بگیرند.

محمدرضا علیمردانی، بهاره کیان افشار، سمیرا حسن‌پور، پیام احمدی نیا، شبنم فرشادجو، سید یاسر جعفری، پژواک ایمانی، ابراهیم کوخایی، ابوالفضل همراه، ساغر کیان، علیرضا قرایی، آرمین راستگو، مرضیه اکبرنژاد، محمد امین اسدی، مهدی عبدی، شیلا نوروزی، سعید سالمی، علی نصرالهی، آدرینا رضایی، باران بهاری، امیر عباس نوری، حسین حاج علی با حضور علیرضا طلیسچی، محمدرضا هدایتی، بهناز پور فلاح با هنر نمایی پرویز فلاحی پور و بهرنگ علوی بازیگران «سودا» هستند.

| 308198