304271

طبق اعلام روابط‌عمومی دانشگاه علوم‌پزشکی؛

۲۱۱ بیمار کرونایی در بیمارستان‌های زنجان بستری هستند

تصویر ۲۱۱ بیمار کرونایی در بیمارستان‌های زنجان بستری هستند
هم‌اکنون ۲۱۱ بیمار مبتلا به کرونا در بیمارستان‌های استان زنجان بستری هستند.

به گزارش پرسون از زنجان، طبق اعلام روابط‌عمومی دانشگاه علوم‌پزشکی استان زنجان، طی ۲۴ ساعت گذشته ۹۳ مورد مثبت سرپایی کرونا در استان زنجان شناسایی شده است. همچنین از ابتدای شیوع ویروس کرونا تاکنون ۸۱ هزار و ۲۴۴ مورد مثبت سرپایی بر اساس یافته‌های آزمایشگاهی در این استان به بیماری کرونا مبتلا شده‌اند.

در حال حاضر ۲۱۱ بیمار مبتلا به کووید - ۱۹ در بیمارستان‌های استان بستری هستند که طی ۲۴ ساعت گذشته نیز موارد مثبت بستری کرونا در بیمارستان‌های استان زنجان ۸ مورد بوده است.

همچنین از آغاز شیوع ویروس کرونا تاکنون، بستری تجمعی بیماران مبتلا به کرونا در استان ۲۶ هزار و ۳۹۳ مورد بوده و موارد مثبت بستری بر اساس یافته‌های آزمایشگاهی نیز به ۹۴۷۳ مورد رسیده است.

متاسفانه از ابتدای شیوع کرونا تاکنون، مجموع بیماران مبتلا به کرونای فوت شده در استان به ۱۴۷۳ نفر رسیده که تعداد بیماران فوت شده طی ۲۴ ساعت گذشته در استان زنجان نیز یک نفر بوده است.

گفتنی است مجموع موارد مثبت ترخیص‌ یافته ۷۹۴۴ مورد بوده و همه موارد مثبت کرونا بر اساس یافته‌های آزمایشگاهی از ابتدای شیوع ویروس کرونا در استان تاکنون به ۹۰ هزار و ۷۱۷ مورد رسیده است.

منبع: ایسنا

| 304271