303968

طلبکار استقلال با حکم آمده بود!

تصویر طلبکار استقلال با حکم آمده بود!
توقف کامیون باربری مقابل باشگاه استقلال برای جمع‌آوری اموال این ساختمان توسط یکی از کارکنان باشگاه تکذیب شد اما ...

به گزارش پرسون، عنوان شد یک راننده کامیون خاور مقابل درب ساختمان باشگاه استقلال توقف و مدعی شده که حکم توقیف اموال باشگاه استقلال را در دست دارد اما یکی از کارکنان باشگاه استقلال این موضوع را تکذیب کرد.

در سال‌های اخیر به ویژه در دوران مدیر عاملی سید رضا افتخاری، موضوع پلمب باشگاه استقلال و یا دریافت حکم توقیف اموال، چندین بار مطرح شد و طلبکارانی در همین ارتباط به باشگاه استقلال مراجعه کرده و خواهان دریافت مطالبات خود شدند. اما هر بار با مداخله پرسنل نیروی انتظامی، ماموران شهرداری و رایزنی مدیران این موارد رفع می‌شد.

اما حالا و چند سال پس از آرامش نسبی دور و بر باشگاه استقلال، ظهر امروز ویدیویی از حرکت یک خودروی باربری از مقابل باشگاه استقلال با این توضیح منتشر شد که راننده ماشین مربوطه مدعی شده که حکم توقیف اموال دارد و فردا برای جمع آوری اموال باشگاه استقلال به این ساختمان مراجعه خواهد کرد.

در همین رابطه خبرنگار ما در تماس با یکی از کارکنان باشگاه استقلال در این باره سوال کرد. این فرد که نمی خواست نامش فاش شود توضیح داد: «اصلا چنین اتفاقی رخ نداد! کامیون امروز در نزدیکی باشگاه استقلال بود اما برای تخلیه سنگ در یکی از ساختمانهای مجاور باشگاه مدتی اینجا توقف کرده بود. اتفاقا امروز یکی از خلوت ترین روزهای اخیر در باشگاه استقلال است که کمترین مراجعه‌کننده را به خود می بیند».

این در حالی بود که در فیلم، کامیونی که از مقابل باشگاه حرکت می کرد کامیون حمل سنگ نبود و متعلق به یک شرکت حمل اثاثیه منزل بود که به نظر می رسید برای جمع آوری اموال باشگاه در آن مکان حضور داشت!

در همین باره و با پیگیری مجدد مطلع شدیم ظاهرا فردی که خود را به خبرنگاران حاضر مقابل باشگاه با نام «پ» (به اختصار) معرفی کرده بود همراه با یک سرهنگ نیروی انتظامی وارد ساختمان باشگاه شده و با نشان دادن حکم توقیف اموال و پلمب آن مکان از همه کارکنان باشگاه خواسته که ساختمان را تخلیه کنند.

همین موضوع باعث شده تا غیر از طبقه پنجم و اتاق مدیریت که کاپ‌های قهرمانی باشگاه استقلال در آن است، سایر بخش‌ها مهر و موم شوند و باشگاه برای مدتی به حالت تعطیل درآید ولی با حضور یکی دو تن از مسئولان باشگاه و صحبت با فرد طلبکار در نهایت این موضوع ختم به خیر شده و باشگاه استقلال از فردی که حکم داشته یک هفته مهلت می گیرد تا برای بازپرداخت طلب یک میلیارد ریالی اش اقدامات لازم را انجام بدهد.

در همین باره شنیده شد طلب آقای "پ" به شرکت تولید البسه ای مربوط می شده که طی سال‌های گذشته به باشگاه استقلال خدمات ارائه کرده ولی ظاهرا هنوز نتوانسته طلبش از این مجموعه را بگیرد.

باشگاه استقلال پس از استعفای دست جمعی اعضای هیئت مدیره این روزها شرایط مطلوبی نداشته و با گروهی از طلبکاران مواجه شده که پس از دستگیری رئیس هیئت مدیره باشگاه استقلال خواستار دریافت مطالبات معوقه خود هستند، از جمله اعضای کادر فنی قبلی یعنی محمود فکری و همکارانش!

منبع: خبر ورزشی

| 303968