286301

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار:

جوانان روستایی یزد خانه دار می شوند

تصویر جوانان روستایی یزد خانه دار می شوند
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار گفت: تامین زمین مورد نیاز برای ساخت مسکن جوانان واجد شرایط روستاهای بخش مرکزی شهرستان یزد در دست پیگیری است.

به گزارش پرسون از یزد، معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار گفت: تامین زمین مورد نیاز برای ساخت مسکن جوانان واجد شرایط روستاهای بخش مرکزی شهرستان یزد در دست پیگیری است.

محسن صادقیان با اشاره به اهمیت ساخت مسکن در شهرها و روستاهای استان ادامه داد: اقدامات خوبی برای تامین زمین مورد نیاز برای ساخت مسکن روستایی و شناسایی افراد واجد شرایط از سوی بخشداری مرکزی و فرمانداری یزد صورت گرفته و هم اکنون مراحل پایش این افراد توسط اداره کل راه و شهرسازی و بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان در دست اقدام است.

وی با بیان اینکه، پس از انجام مراحل پایش، زمین مورد نیاز برای تمامی متقاضیان واجد الشرایط تامین خواهد شد، تاکید کرد: برای تعیین افراد نهایی مراحل قانونی پایش و بررسی ثبتی مالکیت زمین و خانه افراد طی می شود. اگر چه این مراحل زمان زیادی را می طلبد با این حال دستگاه های اجرایی استان از جمله اداره کل راه و شهرسازی، بنیاد مسکن انقلاب اسلامی و اداره کل ثبت اسناد و املاک استان تمام تلاش خود را برای کوتاه شده زمان بکار خواهند گرفت.

انتهای پیام /

| 286301

مطالب مرتبط