286262

سیافی، کارشناس مسائل سیاسی در گفتگو با پرسون:

حاشیه سازی دشمن در انتخابات ایران، برای رسیدن به اهداف سیاسی و نظامی است

تصویر حاشیه سازی دشمن در انتخابات ایران، برای رسیدن به اهداف سیاسی و نظامی است
خلیل سیافی؛ کارشناس مسائل سیاسی گفت: این همه هزینه توسط کشورهای متخاصم برای ایجاد حاشیه در انتخابات ایران برای رسیدن به اهداف سیاسی و نظامی بلند مدت در منطقه و جهان است.

خلیل سیافی؛ کارشناس مسائل سیاسی در گفتگو با پرسون با اشاره به انتخابات پیش رو، عنوان کرد: انتخابات برای ملت ایران بسیار سرنوشت‌ ساز است و همین انتخابات می‌تواند نقش مهمی در آینده کشور و حتی منطقه ایفا کند.

این کارشناس مسائل سیاسی در ادامه سخنان خود افزود: با این وجود دستان بسیاری درکارند که برای انتخابات ریاست جمهوری و حتی انتخابات شوراهای شهر حاشیه سازی کنند که متاسفانه برخی از فریب خوردگان در داخل کشور از این دست حاشیه سازان و غوغاسالاران هستند.

سیافی افزود: تمام تلاش دشمن این است که انتخابات ریاست جمهوری را به سمت و سویی که می‌خواهد، سوق دهد و برای این کار عناصر خارجی و داخلی خود را رسما فعال نموده است که در هفته‌های پیش نمونه‌های از تلاش‌های مذبوحانه این فریب خوردگان زرق و برق جهان استکبار را همه به عینه دیدیم.

این مدرس دانشگاه تاکید کرد: کسی منکر وجود مشکلات اقتصادی و معیشتی در کشور نیست، ولی بی‌گمان قهر با صندوق های رای هرگز نمی‌تواند این معضلات را حل کند، بلکه پشت کردن به انتخابات پیش رو از سوی ملت ایران، برای دشمن یک برگ برنده بزرگ است.

سیافی با اشاره به اینکه نباید اجازه دهیم که دشمن به این آرزوی شیطانی خود برسد، تاکید کرد: همانطوری که امام خمینی (ره) فرمودند؛ میزان رای ملت است، لذا مردم بالعکس آنچه که بیگانگان و دشمنان انقلاب بر زبان می‌آورند به صورت مستقیم در سرنوشت خود دخیل هستند البته باید گفت که در انتخابشان باید نهایت دقت و بصیرت انقلابی و دینی را داشته باشند.

این کارشناس مسائل سیاسی اظهار داشت: در این شرایط خاص کشور، منطقه و حتی جهانی، ایران اسلامی نیازمند یک دولت جوان، مطالبه گر، انقلابی و جهادی است و بی‌گمان این دولت زمانی می‌تواند روی کار بیاید که حضور مردم در این انتخابات پرشور باشد.

وی عنوان کرد: جوانان و نوجوانان باید با خود فکر کنند که این همه هزینه که دشمنان برای کمرنگ کردن انتخابات می‌کنند، به چه منظور است؟!

این کارشناس مسایل سیاسی و منطقه ای ادامه داد: دشمن برای انزوای جمهوری اسلامی در جهان هزینه‌های زیادی را صرف می‌کند، ولی تاکنون بصیرت و بینش ملت ایران، دشمن را در بن بست سیاسی نگه داشته است.

سیافی در پایان سخنان خود افزود: امیدواریم که انتخابات ریاست جمهوری امسال باشکوه خاصی برگزار شود تا بار دیگر شاهد شکست مذبوحانه بدخواهان این انقلاب و ملت باشیم.

ناصر عباسعلی ـ استان کردستان

| 286262