286126

حمله مرگبار زنبورهای عسل به مرد سالخورده

تصویر حمله مرگبار زنبورهای عسل به مرد سالخورده
حمله مرگبار گروهی از زنبورهای عسل منجر به مرگ یک مرد سالخورده شد.

به گزارش پرسون، یک مرد سالخورده آمریکایی پس از اینکه مورد حمله گروهی از زنبور‌ها قرار گرفت جانش را از دست داد. «توماس هیکس» ۷۰ ساله که در حیاط خانه اش توسط حدود ۶۰ هزار زنبور مورد حمله قرار گرفته بود جان باخت. قربانی با ماشین چمن زنی در حیاط خانه اش مشغول بود که دچار این حادثه شد.

بنا به گزارش رسانه‌های محلی این مرد بر اثر گزش متعدد زنبور‌ها دچار ایست قلبی شد. این اتفاق بعدازظهر روز دوشنبه در منطقه بریکنریج در ایالت تگزاس رخ داد. «کالوین چانی»، رئیس آتشنشانی محلی در این باره گفت: آتشنشانان پس از حضور در محل حادثه تلاش کردند تا زنبور‌ها را از داخل خانه بیرون کرده و به همسر قربانی کمک کنند. این مرد بلافاصله به بیمارستان منتقل و صبح روز سه شنبه مرخص شد. «زونی» همسر قربانی در این باره به یکی از رسانه‌های محلی گفت که او قبل از اینکه برای خرید بیرون برود به همسرش هشدار داده بود که بخاطر زنبور‌ها به حیاط پشت خانه نرود. این زن پس از بازگشت به درون خانه همسرش را داخل خانه در حالی که توسط هزاران زنبور احاطه شده بود روبه رو شد.

زونی در این باره گفت: « من نابود شدم، او عشق زندگی من بود. او مشغول چمن زنی بود که فریاد کشید و در حالی که زنبور‌ها تمام بدنش را پوشانده بودند در حیاط خانه دوید و بعد وارد خانه شد. این بدین معنی است که اصلا شما نمی‌توانستید سر و پشت توماس را ببینید، چون با هزاران زنبور پوشیده شده بود.»

«جوی وِنِکاپ»، یک زنبوردار محلی در محل حادثه در یک درخت چندین کندو که تخمین زده می‌شود حدود ۶۰ هزار زنبور عسل در آن زندگی می‌کرد پیدا کرد. گفته می‌شود این زنبور‌ها حدود سه سال در این درخت زندگی می‌کردند. ونکاپ بعد از مهار زنبورها، موفق به برداشتن کندو‌ها شد. بنا به گفته وِنِکاپ این کندو‌های خاص حدود چهار تا پنج لانه ملکه داشت.

| 286126