نفیسه روشن مدتی است از همسر سابق خود که خلبان بود جدا شده است و حالا چند روزی است که خبر از ازدواج دوم او به گوش می رسد.
خانم شابانگو و خانواده اش، پسر بچه ای را از اقوام انتخاب و با پرداخت 500 پوند به او مراسمی را در تیشوان آفریقای جنوبی برگزار کردند. آنها پسر بچه را مانند یک داماد لباس پوشاندند و مراسم را کاملا رسمی به پایان رساندند.
یک جوان 38 ساله مثل زنان رحم دارد و تاکنون 3 بار باردار شده است و 3 بچه به دنیا آورده است. این بچه ها 4، 3 و 2 ساله هستند.
ماجرای پردن کردن وقت تنهایی افراد ناشناس و دریافت پول؛

خبرساز شدن شغل عجیب و غریب مرد ۳۷ ساله چینی

مرد جوان چینی بدون انجام دادن هیچ کار مشخصی از مشتریان خود پول دریافت می‌کند و جالب است که در آمد خوبی هم دارد.
کی فکرش را می‌کرد کاردستی کودکی‌هایمان بتواند چنین مجسمه‌های زیبایی را خلق کند. کاغذ رنگی‌هایی که به در و دیوار می‌زدیم می‌توانست با یک ایده خوب ما را تبدیل به یک هنرمند مشهور کند.
سیاوش خیرابی بازیگر ترانه مادری عکسی بامزه و جالبی را در اینستاگرام به اشتراک گذاشت که دیدن آن خالی از لطف نیست.
زیبایی و خوشگلی زیاد زن جوان را تبدیل به گدا کرده است! عجیب است ولی واقعی زن جوانی که گوشه خیابان می نشیند و دلیل عجیب تر گدایی کردنش را به دیگران توضیح می دهد.
جواد عزتی و همسرش رستورانی در میرداماد دارند که آن را مدیریت می کنند. عزتی با سریال شبکه خانگی «زخم کاری» از جمعه همین هفته به شبکه خانگی می آید.
ژاله صامتی با سریال شبانه «زیرخاکی» مهمان شبکه اول سیماست. او عکس جدیدی از خود و همسرش ایرج سنجری بازیگر به تازگی منتشر کرد.
همرفیق که در ماه‌های اخیر با فراز و نشیب‌ها و حاشیه‌هایی همراه بوده، قرار است در تابستان هم ادامه پیدا کند. اگرچه جانشین شهاب در این برنامه یک چهره باورنکردنی است.