محقق و پژوهشگر و مولف کتاب فرسودگی شغلی با عنوان "حال خوب پزشک"در اصفهان گفت: بر پایه آخرین تحقیقات انجام شده بیشترین میزان فرسودگی شغلی را بین رزیدنت های طب اورژانس ، زنان و زایمان  و داخلی داریم. لازم به ذکر است ابتلای به فرسودگی شغلی در حرفه پزشکی در سراسر جهان اجتناب ناپذیر است و بخشی از دشواری های این شغل است.

عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان:

درمان سرطان پوست، با عمل جراحی موس در اصفهان

عضو هیئت علمی دانشگاه علوم‌پزشکی اصفهان، گفت: سالهاست با استفاده از روش عمل جراحی موس، در اصفهان اقدام به درمان سرطان پوست میشود.
مدیر عامل آتش نشانی شهرداری اصفهان اظهار داشت: اکثر پاساژهای اصفهان از جمله میدان امام، پاساژ جعفری، پاساژ پارسیان و غیره در معرض خطر اتش سوزی است و هیچ گونه ایمنی ندارد.

معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی اصفهان:

ساختار بیمه ای باید به سمت کارشناسی خرید خدمت برود

معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی اصفهان گفت: ساختار بیمه ای باید به سمت خرید خدمت برود و از شکل رسیدگی سندی باید فاصله بگیرد.
شهر و دیار سمیرم در جنوب اصفهان و ضلع شمالی کوه های زاگرس همچون نگین درخشانی در میانه ایران زمین می درخشد. خطه ای که سالیانی است که سرزمین هزار چشمه معروف و مشهور شده و از هر کجای ایران زمین برای بهره از آب و هوا و طبعت بی نظیرش می آیند و نفسی تازه می کنند
طهران که قدمت بیش از ۲ هزار و ۵۰۰ ساله دارد با نام گذاری تهران، نامش را تیران گذاشتند که امروز پایتخت به شهر ما بدهکار است، شهری که به دالان های زیر زمینی و شهر زیر زمینش و بیش از ۸۰۰ درب سنگی دارد نتوانست با صنعت گردشگری پیوند بخورد.

اکبر فلاح مربی اسبق تیم ملی کشتی جوانان:

فقط به خاطر رفاقت به کشتی اصفهان کمک می‌کنم

قهرمان سابق کشتی آزاد جهان گفت: فیلمی از دوره مربیگری‌ام در تیم ملی جوانان می‌دیدم که خودم فن درخت کن را نشان می‌دهم، الان دیگر نمی‌توانم آن حرکت را انجام دهم باید قبول کنیم که مربیگری هم دوره‌ای دارد.

در آخرین بازی سپاهان در لیگ قهرمانان آسیا؛

سپاهان مچ شاگردان ژاوی را خواباند

تیم فوتبال سپاهان اصفهان در دیدار پایانی مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا مقابل تیم السد قطر با نتیجه دو بر یک به پیروزی رسید اما با توجه به اختلاف دو امتیازی خود با این تیم در رده سوم قرار گرفت و با این رقابت ها خداحافظی کرد.

معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان:

میانگین سنی مبتلایان به کرونا ۸ سال پایین آمده است

معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان گفت: در حوزه کنترل کرونا هنوز به نیمه راه هم نرسیدیم و هم‌چنان تجمع در نانوایی‌ها، پاساژها و آرامستان‌ها عمده مشکل ما هست.
مدیر درمان تامین اجتماعی استان اصفهان گفت: کرونا را شکست نمی دهیم بلکه مهار می کنیم زیرا که باید زندگی کردن با کرونا را بیاموزیم همانطور که هر ساله با آنفلوانزا مواجهیم.