کرمانشاه

مهمترین اخبار

آخرین اخبار

شورای اسلامی شهر کرمانشاه با حضور ۹ نفر از منتخبین مردم در فرمانداری کرمانشاه تحلیف شد و هیئت رئیسه سنی مشخص شد.
دکتر محمد بهمن، مدیر بورس منطقه‌ای کرمانشاه:

بورس سبز می‌ماند؟

مدیر بورس منطقه‌ای کرمانشاه با بیان اینکه شرایط بازار سرمایه در حال بهتر شدن است، گفت: البته این بدان معنا نیست که همچون سال گذشته شاهد رشدهای غیرمنطقی باشیم.
کارشناس مسئول بهداشت محیط مرکز بهداشت کرمانشاه:

نکات بهداشتی در خصوص تهیه و توزیع نذری

کارشناس مسئول بهداشت محیط مرکز بهداشت شهرستان کرمانشاه به تشریح نکات بهداشتی در خصوص تهیه و توزیع نذری پرداخت.
فروش هشت پا، گوشت کوسه، خرچنگ و صدف با تبلیغات گسترده؛

سرو غذاهای حرام در یک رستوران‌ ایرانی

کافه رستورانی در کرمانشاه اقدام به فروش هشت پا، گوشت کوسه، خرچنگ و صدف کرده و با تبلیغات گسترده در حال معرفی این محصولات است تا از این طریق مشتری جذب کند.
معاون صنایع دستی استان کرمانشاه:

احیاء ۵ رشته صنایع دستی در استان

معاون صنایع دستی استان کرمانشاه از برنامه ریزی برای احیاء ۵ رشته صنایع دستی در استان که در حال منسوخ شدن و فراموشی هستند، خبر داد.
مدیرعامل شرکت پخش فرآورده‌های نفتی کرمانشاه:

نیروگاه‌ها هیچ کمبودی از نظر سوخت ندارند

مدیرعامل شرکت پخش فرآورده‌های نفتی منطقه کرمانشاه گفت: قاچاق سوخت در مرزهای استان با راه‌اندازی دیپ‌های دیجیتالی به حداقل ممکن رسیده است.
معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی کرمانشاه درخواست کرد:

رعایت پروتکل های بهداشتی در ایام محرم

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان کرمانشاه با اشاره به آغاز برگزاری مراسم عزاداری سرور و سالار شهیدان، با بیان اینکه پلیس برای تامین امنیت در کنار عزاداران حسینی در کنار آن ها خواهد بود، در عین حال از هیات‌های مذهبی نیز خواست پروتکل‌های بهداشتی را کاملا رعایت کنند.
رییس دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه جمعیت هدف واکسیناسیون شامل افراد بالای ۱۸ سال در استان را حدود یک میلیون و ۴۸۰ هزار نفر اعلام کرد و گفت: تاکنون ۲۵ درصد این جمعیت دوز نوبت اول و پنج درصد نیز دُز دوم را دریافت کرده‌اند.
مدیرعامل شرکت گاز استان کرمانشاه خبر داد:

گازرسانی به ۲۰۰ روستا تا پایان امسال

مدیرعامل شرکت گاز کرمانشاه اعلام کرد: تا پایان امسال ۲۰۰ روستای استان کرمانشاه از نعمت گاز برخوردار می‌شوند.
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب کرمانشاه، فرسودگی خطوط انتقال را یکی از دلایل عمده قطعی آب در شهر کرمانشاه دانست و گفت: میزان هدر رفت آب در کرمانشاه حدود ۳۸ درصد است که رقم بالایی محسوب می‌شود.
فرماندار سرپل ذهاب با اشاره به ضرورت همکاری و تعامل اصناف و دولت اظهار کرد: عبور از وضعیت کرونایی جز در سایه تعامل و اتحاد و تبعیت از مصوبات ستاد مقابله با کرونا به ویژه پوشیدن ماسک میسر نمی‌شود.
رئیس دانشگاه علوم‌پزشکی کرمانشاه:

بیش از ۴۴۰ هزار دُز واکسن در استان تزریق شده است

رئیس دانشگاه علوم‌پزشکی کرمانشاه گفت: با روند جاری در افزایش بیماری، بستری و مرگ در استان بر اثر ابتلا به کرونا، هفته‌های آینده با افزایش شدید موارد مواجه خواهیم شد.