مهمترین اخبار

گفت وگوی پرسون با فرزند منوچهر طاهرزاده؛ آهنگ‌ساز و خواننده پاپ کشور:

کوچ غمگین پرستوها تداعی‌گرِ یاد پدر من است/ ترانه «پاییز» از آثار ماندگار پدرم

قهرمان کشتی آلیش بانوان جهان:

سطح مسابقات سخت تر از قبل بود

بیمارستان ۱۲۶ تختخوابی امام خمینی (ره) شهرستان اسلام‌آبادغرب روز شنبه (۱۸ بهمن) با حضور «اسحاق جهانگیری» معاون اول رییس جمهوری و استاندار کرمانشاه افتتاح و به بهره‌برداری رسید.
وزیر نفت با اشاره به تحریم و فشارهای سخت اقتصادی کشور گفت: ما در این دوران سخت اقتصادی و تحریم‌های ظالمانه طرح بزرگ پتروشیمی اسلام‌آباد غرب را شروع کرده‌ایم که هدیه دولت به مردم مقاوم استان کرمانشاه است.
معاون اول رییس جمهوری به منظور افتتاح و کلنگ‌زنی چندین طرح تولیدی و بهداشتی به مناسبت دهه مبارک فجر صبح شنبه (۱۸ بهمن) وارد فرودگاه شهید اشرفی اصفهانی کرمانشاه شد.

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان کرمانشاه:

قاتل متواری بعد از 9 ماه دستگیر شد

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان کرمانشاه اعلام کرد: جوان ۲۵ ساله‌ای که اقدام به قتل مادربزرگ خود کرده بود دستگیر شد.

از قتل 3 نفر در نزدیکی دادگستری تا زورگیری در بیخ گوش فرماندهی انتظامی؛

در کرمانشاه چه خبر است؟!

یادداشت/ای کاش مسئولان ریشه ها و علتهای این جرائم را که به اعتقاد کارشناسان بیشتر اقتصادی و فرهنگی است را بیشتر متوجه شوند و دغدغه آن را در خود بیش از اینها ایجاد کنند چراکه لااقل خانواده و عزیزان آنان نیز در این شهر پر تهدید زندگی می کنند.
عضو هیئت مدیره بانک توسعه تعاون، در سفر به استان کرمانشاه از پرداخت بیش از 2هزار میلیارد ریال تسهیلات طرح اشتغال روستایی توسط بانک توسعه تعاون در این استان خبر داد.

مدیرکل میراث ‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی کرمانشاه:

بیش از ۳۰ میلیون دلار صنایع دستی کرمانشاه صادر شد

مدیرکل میراث ‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی کرمانشاه، از صادرات ۳۰ میلیون و ۶۰۹ هزار دلار صنایع‌دستی استان در ۹ ماه سپری شده از سال‌جاری خبر داد.
یک منزل مسکونی که در میدان مرکزی کرمانشاه به کارگاه ساخت کتیبه های پلاستیکی تبدیل شده بود به علت وجود تینر زیاد در محل، دچار حریق گسترده ای شد که برای خاموش کردن آن 14 خودرو و 40 نیروی آتش نشانی وارد میدان شدند.
رئیس سازمان آتش نشانی کرمانشاه از آتش سوزی گسترده در کارگاه رنگ آمیزی کتیبه های پلاستیکی در واحد مسکونی کرمانشاه خبر داد.

فرمانده انتظامی شهرستان کرمانشاه خبر داد:

دستگیری عوامل درگیری با ماموران شهرداری کرمانشاه

فرمانده انتظامی شهرستان کرمانشاه گفت: با حضور به موقع و مقتدرانه پلیس، پنج نفر از عوامل درگیری با نیروهای اجراییات شهرداری کرمانشاه دستگیر شدند.

به همت پژوهشگر و نویسنده کرمانشاهی؛

کتاب «پسر صیاد» منتشر شد

کتاب «پسر صیاد» نوشته نویسنده کرمانشاهی «رضا موزونی» توسط انتشارات «مدرسه» منتشر شد.