مهمترین اخبار

معاون امور عمرانی استانداری فارس عنوان کرد:

اجرایی شدن طرح توسعه حرم شاهچراغ(ع) نیازمند اجماع

معاون امور عمرانی استانداری فارس در خصوص زمان‌بندی اجرای طرح توسعه حرم شاهچراغ(ع) با عنوان اینکه زمان اجرا بر مبنای طرحی است که تهیه می‌شود گفت: برای عملیاتی کردن آن باید ابتدا چشم‌انداز طرح تدوین شود و فعلا بحث بر روی اجماع طرح است و زمانی که به اجماع رسید، به مرحله اجرا هم خواهد رسید.
پروژه حفاظت و مرمت اضطراری ایوان قدمگاه، واقع در کوه مهر (رحمت) و در محدوده جغرافیایی شهرستان ارسنجان، از آثار تاریخی برجای مانده دوران تمدنی هخامنشیان با هدف صیانت از این اثر ارزشمند، آغاز شده است.
دبیرخانه پنجاهمین جشنواره بین‌المللی فیلم رشد، فهرست نهایی فیلم‌های بخش بین‌الملل برای حضور در بخش رقابتی فیلم رشد را اعلام کرد که نام فیلم مستند "اجاق" به کارگردانی علی بلند نظر از شیراز در این میان مشاهده می‌شود.

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی فارس:

برادران خواهر کش در فسا دستگیر شدند

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان فارس، گفت: قاتلی که به همراه برادر و همدستش در سال ۹۱ خواهر خود را به قتل رسانده بود در فسا دستگیر شدند.

مدیر مخابرات فارس:

دکل‌های مخابرات سرطانزا نیست

مدیر مخابرات منطقه فارس تاکید کرد که هیچ یافته علمی مبنی بر اینکه دکل‌های مخابراتی نصب شده در مناطق مختلف، منجر به بروز یا افزایش ریسک ابتلا به سرطان می‌شود، وجود ندارد.

پرونده ویژه پرسون؛ بررسی معضل کار در سنین کم/ بخش پنجم

کودکان کار بزرگ نمی‌شوند

مسأله «کودکان کار» برای سعید دهقانی، خبرنگار پرسون معنای متفاوتی دارد؛ چرا که او خود، کودک کار بوده و در این گزارش با رویکرد خود به زوایای پنهان این معضل اجتماعی پرداخته است.

مسؤول سازمان بسیج سازندگی:

استکبار جهانی با ما جنگ تمدنی دارد

مسئول سازمان بسیج سازندگی کشور: استعمار و استکبار جهانی که نمونه بارز آن آمریکا است، با ما جنگی تمدنی دارد و با اصل انقلاب اسلامی و حکومت صالحین مخالف است.
فرمانده انتظامی فارس اعلام کرد که از ابتدای امسال تاکنون بیش از ۴۹ تن انواع مواد مخدر در این استان کشف و ضبط شده است که نسبت به مدت مشابه سال ٩٩ افزایش ١٠درصدی را نشان می‌دهد.

معاون فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس عنوان کرد؛

اعلام اسامی آثار جشنواره فیلم فجر شیراز/تهیه بلیط فقط از سامانه

معاون هنری سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس از اعلام اسامی آثار بیستمین جشنواره فیلم فجر شیراز خبر داد و گفت: این جشنواره از ۱۵ تا ۲۲ بهمن ماه جاری در ۳ سالن برگزار می شود.