مهمترین اخبار

ادامه ماجراهای سقوط فوتبال کرمانشاه؛

زمین گیر شدن زنان فوتبالیست استان در تبریز

سرمربی تیم آرش کرمانشاه گفت: قرار بود در این رقابت ها بازیکنان جوان خودی نشان دهند و برای آینده فوتبال بانوان آماده شوند، اما متاسفانه وجود تعداد بالای بازیکنان لیگ برتری باعث شد تا آنها سرخورده شوند و فرصت خودنمایی چندانی نداشته باشند.
عضو تیم ملی بسکتبال بانوان گفت: شانس‌مان برای گرفتن سهمیه کمرنگ شده است اما همان‌طور که گفتم با تمام قدرت جلو می‌رویم تا بهترین عملکرد را داشته باشیم.

چرا موضوع پخش زنده رقابت های زنان مهم است؟

صدای رسای خانم گزارشگر

خیلی وقت است که ورزش بانوان با اتفاقی روبرو شده که هیجان موجود در برخی از رشته های ورزشی را بیشتر کرده و آن هم مربوط می شود به پخش زنده رقابت ها با حضور گزارشگران زن.

گزارشگر بسکتبال بانوان در گفت و گو با پرسون؛

گزارشگری کار مهیجی برای من بود / این حرفه را با عشق انجام می دهم

شاید اگر چند سال پیش یک خانم رویدادی ورزشی را برای تلویزیون و یا رادیو گزارش می کرد خبری جدید به شمار می رفت اما اکنون خانم های گزارشگر یکی پس از دیگری کار خود را در رشته های مختلف آغاز کرده اند. موضوع گزارشگری خانم ها در ورزش اکنون جدی تر از هر زمان دیگری دنبال می شود.
نایب رئیس بانوان فدراسیون فوتبال ضمن تکذیب برخی شایعات و اخبار غیرواقعی توضیحاتی را در خصوص پرداخت پاداش‌های معوقعه تیم فوتسال بانوان ارائه داد.

درگفت وگوی اختصاصی پرسون با خواهران قهرمان جهان مطرح شد؛

از اراک تا گرجستان با کاراته کار ۱۳ساله

زهرا سادات حیدری ۱۳ ساله و فاطمه سادات ۹ ساله هر دو دارای کمربند مشکی و دان یک کاراته هستند که در مسابقات کاراته جهانی نوجوانان و نونهالان گرجستان که بصورت مجازی برگزار شد هر دو مقام اول را کسب کردند .
سمیرا زرگری سرمربی تیم ملی اسکی زنان که به دلیل مخالفت همسرش نتوانست تیم ملی اسکی را در رقابت های جهانی همراهی کند با اتفاق بد دیگری مواجه شد.