بانک و بیمه

مهمترین اخبار

این بار از طریق شعب بانک ملت در سراسر کشور؛

پرداخت سود سهام عملکرد سال مالی 1399 بیمه "ما" در موعد مقرر

سود سهامداران حقیقی شرکت بیمه "ما" که در سامانه سجام ثبت نام نکرده بودند، طبق برنامه زمان بندی اعلام شده از تاریخ 1400/05/08 در کلیه شعب بانک ملت سراسر کشور قابل دریافت می باشد.
مجید مشعلچی فیروزآبادی، با ابلاغ حکمی، مهدی تربتی‌‌فرد را به عنوان سرپرست معاونت ارتباطات، امور مشتریان و بازاریابی شرکت بیمه کوثر منصوب کرد.
سازمان تأمین اجتماعی بعنوان بزرگترین نهاد بیمه‌گر اجتماعی کشور با استفاده از فرصت نامگذاری سال 1400 بنام "تولید، پشتیبانی‌ها، مانع زدایی‌ها"، جشنواره ملی انتخاب چهره برتر حوزه کارآفرینی را برگزار می کند.
رئیس هیات مدیره بانک شهر با اشاره به حرکت پرشتاب این بانک در مسیر بانکداری حرفه ای، گفت: افزایش خدمات رسانی به مشتریان در تمامی حوزه ها و پیشرفت های بانک، تأکیدی بر حرکت در مسیر بانکداری حرفه‌ای است.
مدیر عامل شرکت آتیه‌سازان حافظ گفت: بر اساس بند 7 سیاست‌های کلی سلامت و بند (الف) ماده 72 قانون برنامه ششم توسعه که تولیت نظام سلامت از جمله بیمه سلامت اعم از پاپه و تکمیلی را بر عهده وزارت بهداشت قرار داده و کلیه ارائه‌ دهندگان بیمه پایه و تکمیلی درمان را موظف به تبعییت از خط مشی‌ها و سیاست‌های وزارت بهداشت دانسته است.
امروز با شروع معاملات قیمت تمامی ارزها به غیر از یورو افزایش یافت.
مظلومی همسو با برنامه های استراتژیک، اعلام کرد بیمه تعاون بنا دارد در سال 1400 اقدامات متعددی را برای ارتقا شاخص ها در این شرکت اجرایی کند.
مجمع عمومی فوق العاده نوبت دوم بیمه حافظ به منظور تصمیم گیری در خصوص افزایش سرمایه ۱۱۳۰ درصدی این شرکت با حضور سهامداران، اعضای هیأت مدیره، مدیرعامل، نمایندگان بیمه مرکزی ج.ا.ا شرکت فرابورس ایران و حسابرس و بازرس قانونی شرکت در روز یکشنبه مورخ ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ با حضور حد نصاب لازم برگزار شد.
بانک آینده پیشرو در ارائه خدمات بانکداری الکترونیکی:

«برات و سفته الکترونیکی» در راه است

بانک آینده به‌ عنوان یکی از نخستین بانک‌های ارائه‌ دهنده این خدمت نوین، «برات و سفته الکترونیکی» را عرضه می‌نماید.
بانک مرکزی امروز نرخ رسمی ۴۶ ارز عمده و اصلی را اعلام کرد که بر اساس آن نرخ ۲۲ ارز کاهش، ۱۲ ارز افزایش یافت. همچنین نرخ ۱۲ ارز رسمی ثابت ماند.