یزد

در دیدار با فعالان فرهنگی و رسانه ای یزد عنوان شد؛

علت کمرنگ شدن یامین پور در فضای مجازی

معاون وزیر ورزش و جوانان در جمع فعالان فرهنگی و رسانه ای یزد دلیل کناره گیری خود از فضای مجازی را اعلام کرد.
مدیر روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان یزد از آغاز به کار طرح چله نشینی امدادی خبر داد و گفت: از هشتم دی ماه 1400، فیلم‌های آموزشی مخاطرات و کمک‌های اولیه در صفحات شبکه‌های اجتماعی رسمی هلال احمر استان ارائه می شود.
مدیرعامل آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک خبر داد؛

نقش‌آفرینی آزمایشگاههای فنی و مکانیک در 23درصد پروژه های عمرانی

مدیرعامل آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک گفت: در حال حاضر آزمایشگاههای فنی و مکانیک خاک سراسر کشور در ۲۳درصد از پروژه های عمرانی سراسر کشور نقش آفرینی می کنند.
مدیر کل تبلیغات اسلامی استان یزد با بیان اینکه بیش از 100 برنامه پیشنهاد داده شده است که با همکاری سایر ارگان ها و بخش های مختلف در سازمان انجام می شود گفت: با توجه به ماموریت سازمان تبلیغات اسلامی مبنی بر سازمان دهی مراسم ها و مجالس مذهبی همچنین دومین سالگرد شهادت حاج قاسم سلیمانی و نخستین سالگرد رحلت آیت الله مصباح یزدی تلاش می کنیم  گام های موثری برداریم.
استاندار یزد با اشاره به عزم جدی جهت معرفی استان به عنوان قطب نوآوری و فناوری کشور، اظهارداشت: کلیه رویکردها و سیاست های توسعه ای استان باید مبتنی بر این دو واژه باشد  و با یک نگاه نوآورانه وبهره ورانه، استفاده از ظرفیت شرکت های دانش بنیان و افزایش اقدامات و فعالیت های استان برای اجرای سیاست های درست ، تصمیم گیری شود.
مدیر کل زندان‌های استان یزد عنوان کرد؛

استفاده ۲۴۰ زندانی در یزد از پابند الکترونیک

مدیر کل زندان‌های استان یزد با اشاره به تاکیدات رییس سازمان زندان ‌ها در خصوص کاهش جمعیت کیفری و استفاده حداکثری از مجازات های جایگزین حبس با استفاده از پابند الکترونیک اظهار داشت: در راستای این تاکیدات در ۹ ماهه نخست امسال برای ۲۴۰ زندانی از پابند الکترونیک استفاده شده است که نسبت به مدت مشابه سال قبل افزایش ۵۵ درصدی داشته است.
استاندار یزد در یادواره شهدای حمل و نقل استان:

تلاش فعالان حوزه حمل و نقل در جنگ اقتصادی ستودنی است

عالی ترین مقام اجرایی استان یزد ابزار داشت: امروز در جنگ اقتصادی دشمن تلاش و زحمات شماست که موجب شده کوچکترین مشکلی در حوزه انتقال کالاها به سراسر کشور احساس نشود که این نقش‌آفرینی ستودنی است
با حضور مردم مومن و ولایت مدار یزد نماز باران به امامت آیت الله سید محمد کاظم مدرسی امام جمعه بخش مرکزی یزد اقامه شد.
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان یزد:

دومین یادواره شهدای حمل و نقل با رویکرد خدمت محوری برگزار شد

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان یزد گفت: این یادواره با رویکرد خدمت محوری و محرومیت زدایی برگزار شد که اعطای ۳۳۰بسته معیشتی یکی از این اقدامات است.
همزمان با ایام شهادت حضرت زهرا(س) و با هدف استغاثه و طلب باران نماز باران(استسقاء) به امامت آیت الله سید محمد کاظم مدرسی اقامه خواهد شد.
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان یزد؛

جانبازان ذخیره های ارزشمند دانشگاه جهادند

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان یزد با اشاره ایثار و از خود گذشتگی و مقاومت جانبازان دوران دفاع مقدس، از آنها به عنوان ذخیره های انقلاب اسلامی و دانشگاه جهاد یاد کرد.
رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان یزد:

رفاهیات مهندسین؛ اصلی ترین موضوع در دوره جدید

رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان یزد یکی از اصلی ترین و مهم ترین موضوعاتی که در دوره جدید نظام مهندسی استان پیگیری خواهد شد را بحث رفاهیات مهندسین دانست.
استاندار یزد در شورای اداری استان گفت: علاوه بر این، وجود امکانات بهداشتی و درمانی مناسب، پزشکان حاذق و متخصصان خوشنام، قطب شدن یزد در زمینه گردشگری سلامت را تسهیل می‌نماید لذا استان یزد نیازمند حمایت دولت در زمینه صدور مجوز منطقه ویژه سلامت و گردشگری و توسعه فرودگاه است تا با افزایش ظرفیت، پذیرای شرکت‌های هواپیمایی بیشتر در تراز یک شهر جهانی باشیم و در میان مدت به سمت ایجاد ایرلانی اختصاصی حرکت کنیم.
وزیر بهداشت، درمان و اموزش پزشکی : با انجام واکسیناسیون و رعایت شیوه نامه های بهداشتی، احتمال ابتلا به ا میکرون و هر سویه دیگری از این ویروس بسیار کم است.
رئیس جمهور بعد از بازدید از مسجد جامع در محدوده بافت تاریخی با شهروندان یزدی دیدار و گفت و گو کرد و پای درد و دل آنها نشست و گفت: خدمت صادقانه و بی‌منت اولویت دست‌اندرکاران در دولت سیزدهم است.