از سوی سازمان فناوری اطلاعات اعلام شد:

فراخوان شناسایی شرکت‌های فعال در حوزه ارائه خدمات به زائران اربعین

شرکت‌های فعال در حوزه ارائه خدمات به زائران اربعین می توانند از طریق آدرس اینترنتی http://arbaeen.ito.gov.ir نسبت به ثبت درخواست خود مبنی بر ارایه خدمات اقدام کنند.
تصویر فراخوان شناسایی شرکت‌های فعال در حوزه ارائه خدمات به زائران اربعین

به گزارش سایت خبری پرسون، سازمان فناوری اطلاعات ایران با هدف افزایش سطح کیفیت، سرعت و سهولت در ارائه خدمات به زائران، و به منظور حمایت و پیگیری رفع چالش‌های پیش روی شرکت‌هایی که آماده ارائه خدمات در بستر فضای مجازی به زائران و عاشقان اباعبدالله الحسین(ع) در راه‌پیمایی اربعین هستند، این فراخوان را منتشر و از علاقمندان و واجدان شرایط همکاری، دعوت به همراهی کرده است.

بر این اساس شرکت‌ها و مجموعه‌هایی که در سراسر کشور در محورهای مربوطه فعال هستند، می‌توانند برای ثبت‌نام در این فراخوان و تکمیل فرم‌ مخصوص به نشانی http://arbaeen.ito.gov.ir مراجعه کنند.

طبق اعلام سازمان فناوری اطلاعات ایران، مهلت ثبت‌نام بر روی این سایت تا روز یکشنبه 31 تیر ماه سال جاری بوده و از جمله محورهای فعالیت شرکت‌ها می‌توان به ارتباطی، درمانی و بهداشتی، حمل و نقل و لجستیک، پذیرایی، گمشدگان، موقعیت یابی و مسیریابی، انتقال پول و پرداخت یاری، اقامتی و اسکان، خدمات ویژه به موکب‌داران، فرهنگی، اطلاع‌رسانی و سایر خدمات ابتکاری اشاره کرد.

منبع: ایسنا

706114