گزینه های مد نظر پرسپولیس برای مدافع راست

با قطعی شدن جدایی دانیال اسماعیلی‌فر از پرسپولیس یا به صورت صحیح‌تر تمدید نکردن او با این باشگاه، حالا مدیران پرسپولیس باید دنبال یک مدافع راست جدید باشند.
تصویر گزینه های مد نظر پرسپولیس برای مدافع راست

به گزارش سایت خبری پرسون، از چند روز قبل بحث مذاکرات بین باشگاه پرسپولیس و گرگور چابرادزه مدافع گرجستانی ذوب آهن در نیم فصل دوم لیگ بیست و سوم مطرح شد که این مذاکرات به نتیجه نرسید چرا که پرسپولیس ۱۰۰ هزار دلار کمتر از رقمی که این گرجستانی می‌خواست به او پیشنهاد داده بود.
قبل‌تر از رودریگو پریرا و یک گزینه اردنی هم برای این پست صحبت شده بود، اما به تازگی اخبار درباره گزینه این پست به سمت رامین رضاییان و احتمال جذب او چرخش پیدا کرده است.

رضاییان بعد از قهرمانی جام حذفی از سپاهان و هوادارانش خداحافظی کرد و گفته شد الوصل امارات مقصد بعدی او خواهد بود، اما این بازیکن با سپاهان قرارداد دارد و بند فسخ قراردادش برای تیم‌های داخلی بالاتر از خارجی‌هاست. موضوعی که سپاهان تقریبا درباره تمام بازیکنان مهم و ستاره‌هایش لحاظ کرده است.

رامین رضاییان در نیم فصل دوم لیگ بیست و یکم به پرسپولیس آمد و با وجود عملکرد خوبی که در فاز تهاجمی داشت در دفاع شرایط خوبی پیدا نکرد ضمن اینکه گفته شد برخی بازیکنان مهم و رختکن پرسپولیس هم ارتباط خوبی با او نداشتند، تا جایی که عمر سرخپوش بودن او بعد از پنج سال حضور در بلژیک و قطر فقط نیم فصل بود و حتی یحیی گل‌محمدی نیز به شکل غیرمستقیم علت جدایی رامین را همین مسئله اعلام کرد.
رضا درویش روز یکشنبه اعلام کرد باشگاه پرسپولیس با بازیکنی که تحت قرارداد باشگاهی است وارد مذاکره نمی شود، اما به نظر می‌رسد اگر مسائل مالی مانع نشود شرایط رختکن پرسپولیس مانعی برای بازگرداندن رضاییان نخواهد بود.

منبع: خبرورزشی

706048