خرید پر سر و صدای سپاهان مشکل ساز می شود ؟

آقایی پور قبل از توافق با سپاهان با باشگاه اورنبرگ روسیه پیش قرارداد امضا کرده و حتی باشگاه فوق بلیت هم برای این بازیکن تهیه کرده بود.
تصویر خرید پر سر و صدای سپاهان مشکل ساز می شود ؟

به گزارش سایت خبری پرسون، از اصفهان؛ جواد آقایی پور در شرایطی که در آستانه سفر به روسیه بود در پای پرواز از سفر منصرف شد و بلافاصله با باشگاه استقلال وارد مذاکره شد. این بازیکن در حالی که تقریبا با استقلال به توافق رسیده بود با مسئولان باشگاه سپاهان به توافق رسید اما به نظر می رسد حالا این بازیکن با دردسر مواجه شده است.

ظاهرا آقایی پور قبل از توافق با سپاهان با باشگاه اورنبرگ روسیه پیش قرارداد امضا کرده و حتی باشگاه فوق بلیت هم برای این بازیکن تهیه کرده بود اما وی بدون توجه به این مساله با سپاهان توافق کرده است. هر چند باشگاه سپاهان رسما خبری از توافق با بازیکن فصل گذشته استقلال خوزستان اعلام نکرده اما طبق اطلاعات خبرنگار آنا این باشگاه عملا نمی تواند با وی رسما قرارداد امضا کند.

باشگاه سپاهان در تلاش است به واسطه ارتباطی که با اورنبرگ بر سر انتقال محمد قربانی به دست آورده، این انتقال را منتفی کند تا بتواند آقایی پور را سپاهانی کند در غیر این صورت بازیکن فوق باید پاسخگوی قراردادی که با باشگاه روسی امضا کرده، باشد.

منبع: پرسون

706003