کد مورس بازی همستر کامبت امروز شنبه ۱۶ تیرماه / جایزه ۱ میلیونی را اینجا دریافت کنید!

تا قبل از راه‌اندازی توکن همستر، کاربران بازی باید تا جای ممکن سکه‌ های بیشتری بدست بیاورند. البته ناشران بازی هم برای کمک به کاربران روزانه کد مورس عرضه می کنند و از این طریق می توان یک میلیون سکه جایزه گرفت. این سکه ها به فازایش پروفیت کمک می کنند.
تصویر کد مورس بازی همستر کامبت امروز شنبه ۱۶ تیرماه / جایزه ۱ میلیونی را اینجا دریافت کنید!

به گزارش سایت خبری پرسون، بازی همستر با ارائه کد مورس روزانه / شبانه، به کاربران خود یک میلیون سکه جایزه می دهد که امکان بالا بردن پروفیت آنها را فراهم می کند.

امروز / امشب شنبه 16 تیر ماه کد مورس بازی Hamster Kombat جدیدی عرضه شد. برای دریافت کد مورس روزانه با ما همراه باشید.

کد مورس همستر کامبت امروز / امشب شنبه 16 تیر برای دریافت یک میلیون سکه:

کد مورس بازی همستر کامبت امروز شنبه ۱۶ تیر / جایزه ۱ میلیونی را اینجا دریافت کنید!

توضیح:

۱- بالا گزینه earn per tap رو سه بار بزنید
۲- صفحه همستر قرمز میشود
۳- رو همستر یک بار کلیک نگه داشته و بردارید تبدیل می شود به خط (-) سریع برداشته تا تبدیل شود به نقطه (.)
۴- رمز بالا رو بزنید

برای خط (-) باید یکبار نگه دارید دستتون رو
برای نقطه (.) باید یکبار ضربه بزنید

برای وارد کردن کد مورس در بازی همستر کامبت و دریافت امتیاز ۱ میلیونی آن باید از یک روش خاص استفاده کنید. برای این کار ابتدا سه بار پشت سر هم روی گزینه Earn per tap ضربه بزنید تا پس‌زمینه همستر شما به رنگ قرمز دربیاید. با این کار همچنین کادری با عنوان Daily Cipher نیز به بازی شما اضافه می‌شود که مربوط به کد مورس هر روز است. اکنون همه‌چیز برای وارد کردن کد مورس همستر آماده است.

کد مورس یک کلمه خاص است که هر روز عوض می‌شود. برای مثال در تاریخ ۵ ژوئن که اولین روز اضافه شدن کد مورس همستر به بازی بود، این کلمه خاص BTC بود که مخفف «بیت کوین» (Bitcoin) است. اما این کد را چطور باید وارد می‌کردید؟

برای وارد کردن کد مورس روز ۵ ژوئن که گفتیم BTC بود، باید برای وارد کردن حرف B روی همستر خود ضربه می‌زدید و نگه می‌داشتید و سپس بلافاصله سه ضربه سریع دیگر می‌زدید. برای وارد کردن حرف T باید روی همستر ضربه می‌زدید و نگه می‌داشتید. به همین ترتیب برای وارد کردن حرف C نیز روی همستر ضربه می‌زدید و نگه می‌داشتید، یک ضربه می‌زدید، دوباره ضربه می‌زدید و نگه می‌داشتید و در آخر باز هم یک ضربه دیگر می‌زدید.

بعد از وارد کردن صحیح هر کد، حرف مربوط به آن روی صفحه‌نمایش ظاهر می‌شود که با این کار می‌توانید بفهمید ضرباتی که زده بودید عمل کرده‌اند یا خیر. در پایان نیز پیامی با عنوان The code is cracked نمایش داده می‌شود که نشان می‌دهد کد مورس به‌درستی وارد شده است.

بنابراین برای وارد کردن کد مورس همستر کامبت باید ابتدا بدانید که کلمه مربوط به آن روز چیست. سپس در مرحله دوم باید تعداد ضربات هر کدام از حروف را بدانید و دقیقا مطابق آن روی همستر ضربه بزنید.

منبع: نواندیش

705600