وزیر اطلاعات: آیت‌الله رئیسی توانست مدیریت دولت اسلامی در تراز را عرضه کند

وزیر اطلاعات گفت: آیت‌الله رئیسی در آغاز گام دوم انقلاب اسلامی توانست مدیریت دولت اسلامی در تراز را عرضه کند.
تصویر وزیر اطلاعات: آیت‌الله رئیسی توانست مدیریت دولت اسلامی در تراز را عرضه کند

به گزارش سایت خبری پرسون، از اصفهان؛ حجت‌الاسلام والمسلمین سید اسماعیل خطیب، وزیر اطلاعات روز سه‌شنبه در جلسه شورای تامین استان اصفهان با عرض تسلیت سالگرد ارتحال امام خمینی (ره)، شهدای ۱۵ خرداد و خدمت اظهار داشت: باید شکر گذار نعمت‌هایی باشیم که از نَفَس قُدسی امام راحل (ره) برآمده است.

حجت‌الاسلام خطیب گفت: در این ایام عزادار وجود شهیدان پرواز اردیبهشت هستیم، کسانی که فقدان شان در میان جامعه موج آفرینی وسیعی ایجاد کرد و تحولی را با خود همراه کرد.

وزیر اطلاعات خاطرنشان کرد: امروز شاهد حضور گسترده مردم و قدردانی از کسانی بودیم که خستگی ناپذیر و بی منت شبانه روز به این ملت و مردم خدمت کردند.

وی با اشاره به برپایی دولت اسلامی شهید جمهور آیت‌الله رئیسی، منطبق با بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی گفت: آیت‌الله رئیسی در آغاز گام دوم انقلاب اسلامی توانست مدیریت دولت اسلامی در تراز را عرضه کند.

وزیر اطلاعات گفت: آیت‌الله رئیسی کسی است که توانست به پیروی از رهبرش که همیشه متواضعانه خود را سرباز او می‌نامید احیاگر مدیریت مبتنی بر گفتمان انقلاب اسلامی باشد، این دوران کوتاه شاهد تحولات و پیشرفت‌ها و رشد‌های بسیاری بودیم.

وی گفت: علی رغم اینکه تمام دشمنان داخلی و خارجی و عوامل آنها تلاش کردند که این تجربه موفق گام دوم را آزرده کنند، و آن را به نحو‌های مختلف با شیوه‌های متفاوت و با جنگی ترکیبی و به شکل‌ها و شیوه‌های مختلف رسانه‌ای، اقتصادی، تحریمی و غیره در فشار قرار دهند و با شکست روبرو کنند، ولی عمل خالصانه همواره مورد لطف و عنایت الهی است.

وزیر اطلاعات با اشاره به عملیات موفق آمیز طوفان الاقصی گفت: در سال جدید پس از طوفان الاقصی که توانست منطقه، دنیا و افکار عمومی را به مقاومت سوق دهد و پس از عملیات وعده صادق که نیرو‌های مسلح و سپاه پاسداران توانستند اقتدار نظام مقدس جمهوری اسلامی را به رخ جهانیان بکشانند و پس‌ از طوفان دانشجویان در قلب نظام سلطه و غرب حرکت مردم ما در تشییع و عزاداری شهدای خدمت حرکتی در ادامه این تحولات بود.

حجت‌الاسلام خطیب با اشاره به چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری گفت: در این انتخابات همه باید همت و تلاش مان را برای مشارکت مردم بسیج کنیم و همه باید تلاش و برنامه‌ریزی مان در جهتی باشد که آیت‌الله شهید برپا کرد و ادامه آن را رهبر عزیزمان خواستار شدند

.وی افزود: نامزد‌های ریاست جمهوری تلاش کنند که عملا تحقق مسیر انقلاب اسلامی و ادامه جریان انقلاب اسلامی تضمین شود و این مطالبه‌ای است که مردم و کسانی که در تشییع این شهدای خدمت شرکت کردند از نامزد‌های ریاست جمهوری انتظار دارند.

وزیر اطلاعات گفت: باید بدانیم ادامه راه آیت‌الله رئیسی در ویژگی‌هایی است که این شخصیت داشته و رهبر انقلاب آن را ترسیم کردند.

حجت‌الاسلام والمسلمین خطیب وزیر اطلاعات در سفر به اصفهان با آیت‌الله مظاهری از مراجع تقلید و رئیس حوزه علمیه اصفهان و آیت‌الله طباطبایی نماینده ولی فقیه در استان و امام‌جمعه اصفهان دیدار و گفتگو کرد.

وی همچنین با حضور در گلستان شهدا یاد و نام شهدای دفاع مقدس، جبهه مقاومت و علما را گرامی داشت.

منبع: استانداری

682223